/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wypadek ciężarówki przewożącej drewno

Autor: oprac. pks
Źródło: KP Policji w Żywcu
Data: 2012-08-29


Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich wczoraj rano doszło do wypadku w Ciścu. Samochód ciężarowy Scania z naczepą, którym przewożony był ładunek drewna wywrócił się, a spadające kłody uszkodziły dwa budynki.

Kłody drewna poważnie uszkodziły dwa przydrożne budynkiKłody drewna poważnie uszkodziły dwa przydrożne budynkiFot. KP Policji w Żywcu

Według wstępnych ustaleń, wczoraj ok. godz. 6.00 w Ciścu kierujący ciężarową Scanią jadąc od strony Milówki w kierunku Żywca, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego doszło do wywrócenia pojazdu. W trakcie zdarzenia spadające kłody drewna uderzyły w dom i budynek gospodarczy stojące przy drodze, a ciężarówka zerwała linię energetyczną. W wyniku wypadku przez kilka godzin zablokowana była droga krajowa nr 69.

W zdarzeniu lekko ranny został kierowca, który po opatrzeniu w szpitalu został zwolniony do domu. Policjanci ustalili, że kierujący ciężarówką, 36-letni mieszkaniec Rycerki Górnej był trzeźwy. Czterem osobom które przebywały budynkach na szczęście nic się im nie stało.

Na miejsce zdarzenia został wezwany inspektor nadzoru budowlanego, który oceni stan techniczny uszkodzonych budynków i wyda decyzję o sposobie ich dalszego użytkowania.

 

Relacja wideo z miejsca wypadku - źródło KP Policji w Żywcu

 

Wypadek ciężarówki przewożącej drewno (Zdjęcia: 2)

Kłody drewna poważnie uszkodziły dwa przydrożne budynkiJadąca najprawdopodobniej zbyt szybko ciężarówka wywróciła się i zerwała linię enrgetyczną

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA