/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Poddasze marzeń z MFP®

Pfleiderer Grajewo

Autor:
Źródło: Pfleiderer Grajewo
Data: 2012-08-24


Poznaliśmy właśnie zwycięzców organizowanego przez miesięcznik "Murator" konkursu "Poddasze marzeń", którego sponsorem jest firma Pfleiderer z marką MFP®.

Tak wygląda zwycięski projekt pokoju małego WiktoraTak wygląda zwycięski projekt pokoju małego WiktoraFot. Pfleiderer Grajewo

Do konkursu, którego celem było wyłonienie najlepszego projektu zagospodarowania poddasza zgłoszono niemalże 300 prac. Jury miało niełatwe zadanie bo oprócz samego projektu i sposobu jego przedstawienia liczyła się także racjonalność koncepcji oraz możliwość jej wykonania w założonym regulaminowo czasie (czyli w lipcu i sierpniu 2012r.) i warunkach.

Główna nagroda powędrowała do rodziny państwa Iżewskich z Brzegu. Poddasze swojego zabytkowego domu, wybudowanego jeszcze w latach 30. XX wieku przeznaczyli na pokój dla syna. Marzeniem rodziców małego Wiktora było, aby syn, który jest dzieckiem z niedosłuchem, a we wrześniu pójdzie do pierwszej klasy, miał własną przestrzeń do zabawy, nauki, ćwiczeń rehabilitacyjnych. Poddasze o powierzchni 45 m2 zostanie podzielone na dwie części – jedną w której znajdzie się sypialnia oraz drugą, gdzie będzie miejsce do nauki.

Nagroda w postaci płyt MFP® przyda się państwu Iżewskim do wykończenia połaci dachowych oraz podłogi na poddaszu. Ponadto otrzymają oni jako dodatkową nagrodę płyty laminowane Pfleiderer, z których będzie można wykonać meble do pokoju Wiktora.

Pfleiderer przyznał też nagrodę dodatkową w postaci 75 m2 płyty MFP® pani Annie Subocz z Wieży, która zaskoczyła jury konkursu śmiałym pomysłem na adaptację do celów mieszkalnych starego budynku gospodarczego z pięknym, wysokim poddaszem. Koncepcja nowoczesnego, designerskiego wnętrza urządzonego w tak nietypowej lokalizacji zwróciła od samego początku uwagę jurorów.

-Zdecydowaliśmy się na wsparcie konkursu organizowanego przez miesięcznik "Murator", gdyż nasze produkty to materiały sprawdzające się świetnie przy pracach adaptacyjnych na poddaszach.-
mówi Ewa Rafalska, kierownik ds. komunikacji marketingowej firmy Pfleiderer. -Niezależnie od tego czy nasi klienci samodzielnie wykonują wszelkie prace czy decydują się na pomoc fachowców, płyty MFP® pomogą im szybko i sprawnie uporać się z wykończeniem poddasza, a zwłaszcza z wykonaniem podkładów pod podłogi, ścianek działowych czy pokryciem połaci dachowych. Wsparcie konkursu było też dla nas ciekawą okazją do poznania budowlanych zwyczajów Polaków: wiemy, że coraz chętniej sięgają po nowoczesne, energooszczędne rozwiązania, cenią przyjazne dla użytkowników i łatwe w obróbce materiały. Mają też wiele zaskakujących, niebanalnych pomysłów na to, jak lepiej, estetyczniej, bardziej funkcjonalnie zagospodarować swoje domy. To przyjemne, że możemy pomóc im spełniać ich marzenia i realizować niejednokrotnie bardzo ambitne plany.

Poddasze marzeń z MFP® (Zdjęcia: 4)

Tak wygląda zwycięski projekt pokoju małego WiktoraW tym domu zostanie zrealizowane poddasze marzeńNowatorski pomysł adaptacji budynku gospodarczego zasłużył na nagrodę dodatkowąTen strych stanie się nowoczesnym wnętrzem

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA