/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Metsa Tissue wdrożyło system zarządzania produkcją MIST

Tieto Poland

Autor:
Źródło: Tieto Poland
Data: 2012-08-23


Tieto Poland pomyślnie zakończyło kolejny etap projektu integracji linii produkcyjnej z systemem SAP, w fabryce Metsa Tissue w Krapkowicach koło Opola.

Tieto Poland, oddział Tieto Corp. skutecznie wdrożyło zaprojektowany przez siebie system MIST (Mill Information System from Tieto), który zintegrował zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną z wykorzystywanym w tej fabryce systemem SAP.

MIST jest inteligentnym systemem do zarządzania produkcją, który pozwala na przesyłanie danych dotyczących zamówień, wraz ze szczegółową specyfikacją, do konkretnej maszyny obsługującej określoną część linii produkcyjnej oraz na bieżące monitorowanie realizacji zamówienia. Po stronie pracowników produkcyjnych stanowi źródło łatwo dostępnych i czytelnych informacji o wymaganiach działu zamówień oraz narzędzie automatycznego ewidencjonowania statusu prac. System magazynuje i przetwarza informacje wprowadzane po stronie działu zamówień i produkcji tak, by każda ze stron mogła korzystać z danych, adekwatnych do swoich potrzeb. Wartością dodaną systemu MIST, o priorytetowym znaczeniu dla klienta, jest możliwość identyfikacji pochodzenia materiału, na każdym poziomie jego przetwarzania, co gwarantuje sprawną obsługę klientów, pod względem zamówień dodatkowych, reklamacji itp.

-Cieszę się, że do grona polskich klientów Tieto z branży telekomunikacyjnej dołączył znany producent z sektora papierniczego - mówi Jacek Bryndza, Head of Software Engineering Service Department w Tieto Poland, i doadaje -Z firmą Metsa łączą nas: skandynawskie pochodzenie, starania, by prowadzona działalność zgodna była z zasadami zrównoważonego rozwoju, tj. m.in, aby w jak najmniejszym stopniu wpływała na środowisko naturalne, a także chęć dostarczania polskim odbiorcom wysokiej jakości lokalnych produktów. Jestem przekonany, że prowadzone obecnie prace nad kolejnym etapem projektu, będą działały na korzyść zmian technologicznych w firmie Metsa i, co za tym idzie, na korzyść polskich i zagranicznych klientów tej firmy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA