/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy zastępca dyrektora RDLP w Radomiu

Lasy Państwowe

Autor: Tomasz Kuc
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2012-08-03


W związku z odejściem na emeryturę Anny Rospendowskiej – zastępcy dyrektora RDLP w Radomiu ds. ekonomicznych, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu Tomasz Sot powołał na to stanowisko z dniem 1 sierpnia br. Krzysztofa Przyborskiego. Wręczenie powołania odbyło się podczas spotkania z pracownikami biura dyrekcji.

Krzysztof Przyborski, Zastępca dyrektora RDLP w Radomiu ds. ekonomicznychKrzysztof Przyborski, Zastępca dyrektora RDLP w Radomiu ds. ekonomicznychFot. Lasy Państwowe

Krzysztof Przyborski jest absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki SGPiS w Warszawie (kierunek organizacja, przetwarzanie danych). Po ukończeniu studiów pracował w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Później został kierownikiem Samodzielnej Pracowni Elektronicznego Przetwarzania Danych. W 1989r. rozpoczął pracę w Lasach Państwowych. Najpierw zajmował stanowisko głównego księgowego w Okręgowym Zarządzie Lasów Państwowych w Warszawie, a następnie zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych. Później pracował w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz ponownie na stanowisku zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Od początku 2008r. był zatrudniony w Inspekcji Lasów Państwowych.

Krzysztof Przyborski uczestniczył w tworzeniu Systemu Informatycznego Lasów Państwowych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz