/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

FSC dla producenta opakowań drewnianych

NEPcon

Autor: oprac. pks
Źródło: NEPcon
Data: 2012-07-20


Producent opakowań drewnianych, firma FHU ANDREW s.c. Kowalczyk Andrzej, Kowalczyk Krzysztof z siedzibą w Rabie Niżnej uzyskała certyfikat FSC.

Drewniane bębny do kabliDrewniane bębny do kabliFot. Andrew

W efekcie wykonanej przez NEPcon oceny kontroli pochodzenia produktu, Andrew otrzymał certyfikat FSC® o numerze RA-COC-006006, obowiązujący w okresie od 13 lipca 2012 do 12 lipca 2017r.

FHU ANDREW s.c. rozpoczęła swoją działalność w roku 1981 jako producent tarcicy i więźb dachowych. Po dwudziestu latach właściciel postanowił poszerzyć asortyment produktów o bębny kablowe, co okazało się strzałem w dziesiątkę – dziś firma jest ważnym dostawcą dla dużych zakładów kablowych.

Mając na uwadze dalszy rozwój, w 2005 r. firma uzyskała Certyfikat IPPC w zakresie wymogów fitosanitarnych produkowanych wyrobów, a w kolejnych latach inne certyfikaty i świadectwa dotyczące technologii produkcji. Następnym krokiem było uzyskanie certyfikatu FSC.

-W nowoczesnym biznesie certyfikacja odgrywa znaczącą rolę zwłaszcza, gdy firma chce się rozwijać i szuka nowych możliwości rozwoju i współpracy. – mówi Krzysztof Kowalczyk, współwłaściciel firmy. -Posiadamy już certyfikat IPPC oraz VMF. Jesteśmy także w trakcie wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009. Mamy nadzieję, że uzyskanie certyfikatu FSC będzie naszym dodatkowym atutem, który umożliwi nam nawiązanie i podtrzymanie kontaktów biznesowych z ważnymi partnerami.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz