/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

JAF Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów

JAF Polska

Autor: Dominik Jabłoński
Źródło: JAF Polska
Data: 2012-07-20


W kwietniu b.r. spółka JAF Polska przeniosła siedzibę i główny magazyn z Rokietnicy do Gądek pod Poznaniem. Zmiana lokalizacji pozwoliła na poprawę jakości obsługi klientów oraz wprowadzenie do oferty nowych produktów i usług.

Nowa siedziba JAF Polska w Gądkach k.PoznaniaNowa siedziba JAF Polska w Gądkach k.PoznaniaFot. Drewno.pl

Nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 4000m2 wyposażona jest w system wysokiego składowania pozwalający na przechowanie dużych ilości różnorodnych sortymentów tarcicy, kantówki, sklejek, płyt czy deski tarasowej przy jednoczesnym zachowaniu łatwego dostępu do każdego rodzaju towaru.

-W nowym magazynie mamy kilka tysięcy metrów sześciennych materiałów drzewnych. Pełni on rolę centrum logistycznego dla zakupów hurtowych, pozwala też na  łatwą obsługę klientów detalicznych czy konfekcjonowanie indywidualnych zamówień
- mówi Adam Stachowiak, Prezes JAF Polska. -Naszym celem było poprawienie standardu i szybkości kompleksowej obsługi klientów. Korzystając z systemu regałów wysokiego składowania i wózków bocznych mamy bezpośredni dostęp do praktycznie każdego produktu. Powstała aktualnie możliwość ekspresowego realizowania nawet bardzo niewielkich zleceń z szybką i ekonomicznie uzasadnioną dostawą do klienta.  

W nowym magazynie znalazło się miejsce dla wprowadzenia nowych produktów i usług. JAF Polska poszerzył swoją ofertę o szeroki asortyment płyt meblowych, zarówno w postaci standardowych płyt, jak i pociętych pod wymiar formatek meblowych z zaokleinowanymi obrzeżami. W tym celu spółka zakupiła centrum służące do formatowania płyt i okleinowania ich obrzeży.

-Chcemy zapewnić naszym klientom w pełni komplementarną ofertą surowców drzewnych do produkcji. Po sklejkach, fornirach i tarcicach przyszedł czas na wprowadzenie płyt meblowych. Na tym głównie chcieliśmy skupić naszą prezentację w trakcie tegorocznej edycji targów Furnica. Podczas wielu interesujących rozmów z klientami, potwierdziło się, iż wybrany przez nas kierunek jest słuszny. Klienci są bardziej zadowoleni. Odwiedzając nas lub składając nam zamówienie, w jednym miejscu otrzymają praktycznie wszystkie podstawowe materiały do produkcji, docięte i odpowiednio konfekcjonowane. Odbiorcy nie muszą już inwestować w ewentualne dodatkowe zapasy komponentów o specyfikacji, co do której nie są w stanie przewidzieć, kiedy znów powtórzy się w ich zleceniach. Często się zdarzało, iż po kilkukrotnym przekładaniu z miejsca na miejsce te „końcówki” producenci mebli po prostu wyrzucali co finalnie pomniejszało wartość ich marży -
wyjaśnia Adam Stachowiak. -Mamy mocną ofertę dla producentów mebli płytowych, takich jak kuchnie, meble skrzyniowe czy szafy wnękowe. Również branża opakowań drewnianych, producenci domów szkieletowych i wszyscy inni klienci, którzy potrzebują dociętych elementów pod poszczególne zlecenia znajdą w nas godnego długoterminowej współpracy partnera.

Wkrótce w siedzibie JAF powstanie powstanie ekspozycja, dzięki której klienci będą mogli jeszcze łatwiej i wygodniej zapoznać się z szeroką ofertą produktów spółki. -Nadal pracujemy nad poszerzaniem asortymentu, ale o tym będziemy informować rynek w miarę postępów w przygotowaniu kolejnej bezkonkurencyjnej oferty - dodaje prezes JAF Polska.

JAF Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów (Zdjęcia: 9)

Nowa siedziba JAF Polska w Gądkach k.PoznaniaAdam Stachowiak, Prezes JAF PolskaNowoczesny magazyn wysokiego składowania......pozwala na ekonomiczne magazynowanie dużych ilości różnorodnego asortymentu....... przy zachowaniu szybkiej dostęności.Dzięki inwestycji JAF Polska może błyskawicznie kompletować zamówienia klientów......niezależnie od ich wielkości.Nowe centrum obróbki płyt drewnopochodnychEfektowne oblicze zyskało również zaplecze biurowe firmy JAF Polska

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA