/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zmiany kadrowe w kierownictwie RDLP we Wrocławiu

Lasy Państwowe

Autor: Marek Zięba
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2012-07-04


Z dniem 30 czerwca 2012r. dyrektor RDLP we Wrocławiu odwołał Pana Jarosława Zająca, za jego zgodą, ze stanowiska zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych RDLP we Wrocławiu.

Pan mgr inż. Jarosław Zając, po czterech latach sprawowania funkcji szefa pionu ekonomicznego Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu z nieukrywaną satysfakcją powraca do pracy w terenie. Z dniem 1 lipca 2012 r. dyrektor Grzegorz Pietruńko, po uzyskaniu zgody Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, powołał Pana Jarosława Zająca na stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Śnieżka.

Z dniem 1 lipca 2012 r. dyrektor RDLP we Wrocławiu, po uzyskaniu zgody Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, powołał Pana mgr inż. Jerzego Łokietko na stanowisko zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych RDLP we Wrocławiu.

Jerzy Łokietko pochodzi z Wrocławia, ma 49 lat. Ukończył Wydział Filozoficzno-Historyczny na Uniwersytecie Wrocławskim, studia leśne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz podyplomowe studia administracji publicznej i samorządu terytorialnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W PGL Lasy Państwowe pracuje od 1993 r. Pracę w Lasach Państwowych rozpoczynał w Nadleśnictwie Lubin, następnie sprawował funkcję naczelnika Wydziału Infrastruktury Leśnej w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie oraz dyrektora RDLP we Wrocławiu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz