/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Niebezpieczna kolizja pojazdu transportującego drewno

Autor: Agnieszka Łukaszewska
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Brodnicy
Data: 2012-07-02


500 złotych mandatu i 6 punktów karnych otrzymał 59-latek za spowodowanie kolizji drogowej w Świerczynkach k. Brodnicy. Od ciężarówki, którą kierował mężczyzna oderwała się przyczepa i uderzyła w drzewo. Przewożony w niej ładunek wypadł na drogę i zablokował przejazd.

Niebezpieczna kolizja pojazdu transportującego drewnoNiebezpieczna kolizja pojazdu transportującego drewnoFot. KPP Brodnica

16. czerwca w miejscowości Świerczynki (powiat brodnicki) doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, zastali na całej szerokości jezdni, porozrzucane drewno i wywróconą przyczepę samochodu ciężarowego. Mundurowi ustalili, że w przejeżdżającej tamtędy ciężarówce pękł zaczep mocujący przyczepę, która oderwała się od pojazdu i uderzyła w przydrożne drzewo. Następnie wywróciła się, a cały przewożony w niej ładunek wypadł na drogę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący (59l.) ciężarowym dafem został ukarany 500-złotowym mandatem i 6 punktami karnymi, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA