/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Diament Meblarstwa po raz siódmy

Autor:
Źródło: Meble.pl
Data: 2012-06-13


Rusza siódma edycja konkursu "Diament Meblarstwa" organizowanego przez meble.pl sp. z o.o. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. Produkty do konkursu można zgłaszać do 15 października br.

Diament Meblarstwa 2013Diament Meblarstwa 2013

Konkurs adresowany jest do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski. Nagrody w konkursie „Diament Meblarstwa” są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

Organizatorzy przygotowali 25 kategorii produktowych, a w tych, które obejmują meble gotowe, umożliwili uczestnikom podział na klasę standard oraz klasę premium.

W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda "Diament Meblarstwa".

Oprócz "Diamentów Meblarstwa" przyznane zostaną ponadto "Diament design", "Diament inspiracje" oraz 4 statuetki przyznane przez cztery grupy jurorów.

W głosowaniu na "Diamenty Meblarstwa" weźmie udział kapituła, w której skład wchodzą eksperci z branży meblarskiej, organizacje, naukowcy, media, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Jury dokona wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach oraz klasach biorąc po uwagę m.in. zastosowane wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, ergonomia i funkcjonalność, relację ceny do jakości i ogólną prezencję mebla.

Wręczenie nagród odbędzie się w grudniu 2012 roku na uroczystej gali zorganizowanej przez organizatora konkursu. Zostanie wydany też okolicznościowy katalog promujący wszystkie zgłoszone i biorące udział w głosowaniu produkty.
 
Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.diamentmeblarstwa.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA