/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drzwi i podłogi VOX: 6 nowych salonów

Autor:
Źródło: Składy Vox
Data: 2012-05-30


Ogólnopolska sieć salonów z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu otworzyła - Drzwi i podłogi VOX - ogólnopolska sieć salonów z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu otworzyła 6 nowych punktów franczyzowych.

Nowy salon sprzedaży w Murowanej GoślinieNowy salon sprzedaży w Murowanej GoślinieFot. Składy Vox

Nowe sklepy powstały w Murowanej Goślinie, Krośnie, Łodzi, Rzeszowie, Chojnicach i Białymstoku. Większość z nich to świetne lokalizacje, z dużymi ekspozycjami przekraczającymi powierzchnię 250 m2.

Tak duża liczba nowych partnerów potwierdza, że w dobie kryzysu poszukiwane są sprawdzone koncepcje biznesowe, a taką jest system franczyzowy Drzwi i podłogi VOX, który zapewnia profesjonalną ekspozycję towarów, wsparcie marketingowe oraz dobrą ofertę handlową. -Zauważyliśmy, że otwierane salony stają się z czasem kluczowymi punktami sprzedaży drzwi i podłóg na rynkach lokalnych, szczególnie tam gdzie do tej pory nie było takich specjalistycznych sklepów - mówi  Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox.- Dobre warunki handlowe jakie otrzymuje od nas partner ułatwiają mu dotarcie do potencjalnych klientów i stanie się liderem na lokalnym rynku.

W nowo otwartych salonach – na wzór już działających w Polsce - klienci będą mogli wybierać spośród drzwi, podłóg naturalnych, paneli i wielu innych materiałów wykończeniowych. Świadczone będą również wszystkie dostępne usługi okołosprzedażowe takie jak montaż przez certyfikowanych wykonawców, transport, wycena i pomiar towaru oraz doradztwo projektanta wnętrz.

Drzwi i podłogi VOX planują otworzyć do końca roku jeszcze 4 punkty franczyzowe. Obecnie sieć liczy 29 salonów własnych, 15 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 15 punktów franczyzowych współpracujących z siecią.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz