/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Konferencja: BIOMASA LEŚNA. Produkcja-Dystrybucja-Konsumpcja

Forest Consulting Center

Autor:
Źródło: Forest Consulting Center
Data: 2012-05-05


Czym jest biomasa leśna? Jakie są i będą jej zasoby w przyszłości? Jak powinna być wykorzystana? I jaki jest wpływ jej wykorzystania na środowisko? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskają Państwo podczas konferencji pt. "BIOMASA LEŚNA. Produkcja-Dystrybucja-Konsumpcja" organizowanej w dniach 5-6 czerwca w Łagowie przez Forest Consulting Center.

BIOMASA LEŚNA. Produkcja – Dystrybucja – KonsumpcjaBIOMASA LEŚNA. Produkcja – Dystrybucja – KonsumpcjaFot. Forest Consulting Center

Jest to pierwsza w Polsce konferencja poświęcona w pełni zagadnieniu biomasy leśnej.

Patronat Honorowy nad Konferencją objęli oraz swoją obecność potwierdzili: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Środowiska, Marszałek Województwa Lubuskiego, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze.

Dwudniowy program konferencji obejmuje sześć paneli,  podczas których będą Państwo mieli możliwość wysłuchania prelekcji tematycznych, obejrzenia praktycznego zobrazowania omawianych treści w ramach Case Study oraz co najważniejsze wymiany opinii i dyskusji podczas forum (3 godz.).

Konferencja pt.: "BIOMASA LEŚNA. Produkcja – Dystrybucja – Konsumpcja" organizowana przez Forest Consulting Center ma na celu stworzenie pierwszego w Polsce otwartego forum wymiany wiedzy, opinii i doświadczenia w temacie gospodarczego wykorzystania biomasy leśnej. Dostarczenie fachowej wiedzy w zakresie prawa, ekonomii, ekologii, sposobów wykorzystania w przemyśle oraz krajowych zasobów biomasy leśnej pozwoli na postawienie jednolitego fundamentu dla budowaniu owocnej współpracy między zaproszonymi stronami reprezentującymi przemysł drzewny, energetykę odnawialną, producentów i dostawców biomasy leśnej, dystrybutorów maszyn do produkcji biomasy, organizacje zajmujące się ochroną przyrody, świat nauki oraz Lasy Państwowe.

Przewidywana liczba uczestników: 150 osób. Opłata konferencyjna: 890 zł netto/osobę.
Termin przyjmowania zgłoszeń: do 18 maja 2012r.

Rejestracja i więcej informacji na stronie: http://www.biomasalesna.eu


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

No! [2]

wydaje się, że wreszcie konferencja robiona przez ludzi, którzy orientują się w temacie, a nie jak wcześniej przez firmy szkoleniowe z Warszawy.

Wrinks [174]Odpowiedz na ten komentarz2012-05-07 10:21:09

Zgłoś nadużycie

nie za drogo?

Czy ponad 800 netto to troche nie za duzo za 1.5 dnia konferencji? Kogo stac na taka konf? Chyba tylko elektrownie :). Jak organizator chce zapewnic przyjazd 150osob? no chyba , ze lesni bracia wchodza za darmo- a przemysl buli za nich. Jakby nie byla to merytoryczna konf to 1000PLN za konf plus 500 za hotel i dojazd..to ciagle za duzo.

wsz [1]Odpowiedz na ten komentarz2012-05-11 11:34:19

Zgłoś nadużycie

eee

wrinks ma rację - organizowana przez jakąs firmę z W-wy konferencja w Ostrołęce to było niemal 1400zł, a frekwencja wyniosła 350 osób.

Vimek [1]Odpowiedz na ten komentarz2012-05-11 20:57:25

Zgłoś nadużycie

ja będę...a Wy?

kto się wybiera? - ja będę, chyba warto.

Wrinks [174]Odpowiedz na ten komentarz2012-05-21 22:31:18

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA