/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Rusza 5-ta edycja programu VIP - Najlepsze Okna i Drzwi

Autor: P.G.
Źródło: Infookno.pl
Data: 2012-04-11


Program VIP - Najlepsze Okna i Drzwi, w tym roku pod nową nazwą „VIP – Innowacyjna Stolarka” , to inicjatywa, która wyróżnia najlepsze produkty stolarki otworowej. Program, będący autorskim projektem portalu Infookno.pl, otwarty jest dla wszystkich producentów, których produkty dostępne są w powszechnej sprzedaży na terenie Polski.

VIP - Najlepsze Okna i DrzwiVIP - Najlepsze Okna i Drzwi

Nagrody przyznawane są przez kapitułę, w której zasiadają niezależni eksperci rynkowi, media, architekci i przedstawiciele branży. W oparciu o zunifikowane zgłoszenia kapituła podejmuje decyzję o przyznaniu nagród.

- Nagradzamy innowacyjność produktów, która polega na ich unikalności, funkcjonalności, energooszczędności, trwałości i spełnianiu istotnych potrzeb i oczekiwań konsumentów, a w tej jubileuszowej 5-tej edycji także a może przede wszystkim -  innowacyjności. To właśnie do nabywców produktów kierujemy nasz program, aby obiektywnie ułatwić im podejmowanie decyzji zakupowych - mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programu VIP.

Wybór dokonywany jest na podstawie obiektywnych kryteriów, ale także szczegółowych informacji o produktach przedstawionych przez kandydatów. Wszelkie deklarowane przez producentów parametry muszą być potwierdzone stosownymi certyfikatami, aprobatami lub badaniami. Aby zapewnić maksymalną przejrzystość odbiorcom stolarki otworowej, wyróżniania przyznawane są w kilkunastu kategoriach.

- Do udziału w programie zachęcamy wszystkich producentów okien, drzwi, bram garażowych, rolet, szkła, systemów PVC czy aluminiowych, nawet tych niewielkich, ponieważ najważniejszy jest dobry produkt, a nie skala działania - dodaje Grzegorz Cendrowski

Warunkiem udziału w Programie VIP - Innowacyjna Stolarka jest wypełnienie i dostarczenie ankiety konkursowej oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej. Producenci stolarki mogą zgłaszać swój udział w jednym lub kilku obszarach tematycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wieńczącej program uroczystej Gali VIP w dn. 25 maja, w prestiżowym Hotelu Westin w Warszawie, po  której odbędzie się jubileuszowy bal.

Rusza 5-ta edycja programu VIP - Najlepsze Okna i Drzwi (Zdjęcia: 2)

VIP - Najlepsze Okna i Drzwi

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz