/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Mondi Świecie: Aneks do umowy dystrybucyjnej

Mondi Świecie

Autor: oprac. dja
Źródło: Mondi Świecie
Data: 2012-04-07


Mondi Świecie S.A. poinformowało, że w dniu 4 kwietnia 2012r. podpisany został aneks do wielostronnej umowy na dystrybucję papieru.

Mondi Świecie należy do grona wiodących producentów papierów do produkcji tektury falistej oraz papieru workowego w Europie.Mondi Świecie należy do grona wiodących producentów papierów do produkcji tektury falistej oraz papieru workowego w Europie.Fot. Mondi

Umowa dotyczy spółek Grupy Mondi, w imieniu których dystrybucją i sprzedażą agencyjną papierów z tektury falistej na terenie Europy zajmuje się firma  Mondi Corrugated Service GmbH.

Aneks dotyczy dostosowania sposobu ustalania cen do zmieniających się warunków rynkowych i obowiązuje począwszy od 1 stycznia 2012 roku.

Podpisany aneks dotyczy umów zawartych 9.05.2005r. oraz 18.02.2009r. na czas nieokreślony, w których określono zasady zakupu i sprzedaży papieru, w tym gwarantowanych poziomów zakupów, sposobu ustalania ceny fakturowania, terminów płatności, rabatów, jak i wymiany informacji.

Roczny obrót Mondi Świecie S.A. w ramach niniejszej umowy za poprzedni rok finansowy wyniósł około 70 mln euro, a w okresie ostatnich 5 lat ok. 225 mln euro.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz