/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Paged wydzielił ze swoich struktur oddział handlowy

Paged

Autor: oprac. dja
Źródło: Paged
Data: 2012-04-06


Zarząd Paged SA wydzielił ze swoich struktur samobilansujący się oddział spółki. Nowy oddział przejmie działania związane z handlem wyrobami drzewnymi oraz drewnopochodnymi, czyli tzw. "segmentu handlowego" jak nazywano w sprawozdaniach ten obszar działalności spółki.

Fot. Paged

Oddział będzie działał pod firmą: Paged S.A. Oddział w Warszawie. Siedziby oddziału znajdować się będzie na ul. Krakowiaków w Warszawie.

Oddział w Warszawie nie będzie posiadał zdolności do zatrudniania pracowników we własnym imieniu, tj. nie będzie posiadał statusu pracodawcy w rozumieniu prawa pracy.

Utworzenie samobilansującego się oddziału Pagedu ma na celu rozdzielenie działalności handlowej od pozostałej działalności prowadzonej przez spółkę, dzięki czemu nastąpi znaczne faktyczne usamodzielnienie się oddziału w zakresie decydowania o funkcjonowaniu i kierunkach rozwoju oraz zostanie osiągnięta większa transparentność rozliczeń pomiędzy jednostką macierzystą a oddziałem, a tym samym możliwość lepszej kontroli efektów ekonomicznych działalności handlowej - napisano w komunikacie zarządu.

Funkcję Dyrektora Oddziału, posiadającego pełnomocnictwa do kierowania i prowadzenia spraw spółki – w zakresie dotyczącym Oddziału w Warszawie - powierzono Waldemarowi Czarnockiemu.

Działalność handlowa PAGED obejmuje sieć składów handlowych na terenie Polski (obecnie 16 lokalizacji: dwa punkty w Warszawie, Kutno, Kobiór, Płock, Otwock, Nowy Konik, Inowrocław, Radom, Konin, Morąg, Ostrów Wlkp., Jawor, Łodygowice).

Główny obszar działalności to sprzedaż sklejki i płyt drewnopochodnych (sklejki, okleiny, płyty wiórowe: zwykłe, laminowane i fornirowane, płyty stolarskie, płyty OSB, płyty pilśniowe, płyty MDF i HDF, tarcica, stolarka budowlana i inne).

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA