DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

E-mail pokonał telefony

Autor:
Źródło:
Data: 2005-03-25


Poczta elektroniczna coraz częściej zastępuje telefon. Biznesmeni i pracownicy firm najchętniej komunikują się, wysyłając e-maile, gdyż oszczędzają czas i mniej przeszkadzają w pracy...

Aż dwie trzecie spośród ankietowanych przez The Economist Intelligence Unit 1,5 tys. przedstawicieli firm w Ameryce, Europie i Azji preferuje w kontaktach biznesowych pocztę elektroniczną i w ogóle internetowe formy komunikowania się. Tradycyjne telefony na biurkach lub telefony komórkowe mają jedynie po 16 proc. zagorzałych zwolenników - wynika z najnowszych badań.
Internet oraz inne formy sieciowych połączeń usprawniają komunikację. Wystarczą minuty lub co najwyżej kilka godzin, by skontaktować się z 90 proc. partnerów w biznesie. Jeszcze przed pięciu laty skomunikować się można było w takim czasie z 75 proc. partnerów.
Internetowa łączność znacznie ułatwia pracę (można odpowiadać na e-maile w dogodnym czasie), w mniejszym stopniu niż inne środki łączności zakłóca ją i w efekcie zwiększa produktywność - stwierdziło aż 81 proc. ankietowanych.

W rezultatach ...czytaj więcej www.rzeczpospolita.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz