/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wyroby z drewna firmy KLUSEX z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2012-03-23


Firma F.P.H.U. "KLUSEX" Grzegorz Klósak z Makowa Podhalańskiego uzyskała certyfikat FSC (Forest Stewardship Council®) o numerze SW-COC-005807, obowiązujący w okresie od 21.02.2012 r. do 20.02.2017 r. Autyt w ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance wykonał NEPCon.

Regał z oferty firmy KlusexRegał z oferty firmy KlusexFot. Klusex

Firma KLUSEX w ciągu ponad 20 lat swojej działalności na rynku zdobyła bardzo duże doświadczenie w branży drzewnej. Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija, poprzez powiększanie asortymentu produktów oraz możliwości produkcyjnych. Firma KLUSEX współpracuje z wieloma producentami artykułów z drewna w kraju i ma liczne kontakty z odbiorcami zagranicznymi. Wszystkie wyroby są eksportowane.
 
W ofercie firmy KLUSEX znaleźć można bogaty wybór asortymentu gospodarstwa domowego, architektury ogrodowej oraz produktów dla dzieci. Do produkcji stosowane jest drewno z lokalnych, certyfikowanych lasów: sosna, świerk i buk, a wszystkie produkty mogą być, na życzenie klienta, bejcowane, lakierowane bądź foliowane. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na jakość w procesach produkcyjnych, co w efekcie końcowym gwarantuje wyroby spełniające najwyższe standardy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz