/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wyroby z drewna firmy KLUSEX z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2012-03-23


Firma F.P.H.U. "KLUSEX" Grzegorz Klósak z Makowa Podhalańskiego uzyskała certyfikat FSC (Forest Stewardship Council®) o numerze SW-COC-005807, obowiązujący w okresie od 21.02.2012 r. do 20.02.2017 r. Autyt w ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance wykonał NEPCon.

Regał z oferty firmy KlusexRegał z oferty firmy KlusexFot. Klusex

Firma KLUSEX w ciągu ponad 20 lat swojej działalności na rynku zdobyła bardzo duże doświadczenie w branży drzewnej. Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija, poprzez powiększanie asortymentu produktów oraz możliwości produkcyjnych. Firma KLUSEX współpracuje z wieloma producentami artykułów z drewna w kraju i ma liczne kontakty z odbiorcami zagranicznymi. Wszystkie wyroby są eksportowane.
 
W ofercie firmy KLUSEX znaleźć można bogaty wybór asortymentu gospodarstwa domowego, architektury ogrodowej oraz produktów dla dzieci. Do produkcji stosowane jest drewno z lokalnych, certyfikowanych lasów: sosna, świerk i buk, a wszystkie produkty mogą być, na życzenie klienta, bejcowane, lakierowane bądź foliowane. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na jakość w procesach produkcyjnych, co w efekcie końcowym gwarantuje wyroby spełniające najwyższe standardy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA