/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

ROBOCUT częścią firmy TECHJET

TECHJET

Autor: Adam Cegielski
Źródło: TECHJET
Data: 2012-03-22


Rynek dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, aby był atrakcyjny dla klienta, musi systematycznie dostosowywać się do ich potrzeb. Zatem cóż można zrobić więcej dla pasjonatów technologii waterjet? Odpowiedzi udziela firma TECHJET, w której to od dziś można nie tylko nabyć maszynę lecz również wyciąć dany materiał nawet w najbardziej wymyślnym kształcie.

Dzięki połączeniu, ROBOCUT będzie mieć dostęp do najnowszych osiągnięć technologii cięcia wodą. TECHJET, który stanął na czele procesu integracji, zyskał kolejne miejsce, w którym może testować i skutecznie wdrażać technologiczne innowacje, a także wzmocnił swoją kadrę doświadczonym w cięciu setek różnych rodzajów materiałów zespołem pracowników. Dodatkowa korzyścią jest pozyskanie kolejnego miejsca do organizacji szkoleń dla własnych serwisantów oraz pracowników i klientów TECHJET.

Marcin Cegielski, CEO w firmie TECHJET wyjaśnia: „Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności dotychczasowych realizacji, wykonanych na naszej maszynie. Integracja z firmą ROBOCUT to nasza koncepcja na skuteczny rozwój, który oparty będzie na wzajemnej współpracy i obustronnym czerpaniu wymiernych korzyści z potencjału partnera, z jego bogatych doświadczeń i ogromnych możliwości. Jest to najlepszy sposób na dążenie do wspólnych celów i osiąganie sukcesów”. Opinię tę potwierdza Agnieszka Piłat - współwłaścicielka ROBOCUT: „Fuzja naszych firm zapewni nam rozwój parku maszynowego i zaplecza technicznego. Dotychczasowa bardzo udana współpraca skłoniła nas do wniosku, że pod skrzydłami TECHJET-u nasza działalność może rozkwitnąć jeszcze bardziej.”

Tym, co zdecydowanie łączy TECHJET i ROBOCUT, jest wąska specjalizacja skoncentrowana na jednej (choć szeroko stosowanej) technologii, jaką jest wykorzystywanie strumienia wodnego do obróbki materiałów. Integracji sprzyja także wyznawanie podobnych wartości w odniesieniu do etyki biznesu, dbałości o klienta oraz własnych pracowników.  Marcin Cegielski, CEO w firmie TECHJET podkreśla, że: „Połączenie naszych sił z ROBOCUT, jest ważnym krokiem naprzód, ale to dopiero początek planowanej rozbudowy struktur naszego przedsiębiorstwa.”


***

ROBOCUT, Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą. Może pochwalić się stale rosnącą rzeszą zadowolonych klientów oraz dobrym portfolio, obejmującym najbardziej finezyjne kształty wycięte z różnorakich materiałów, nawet tych najbardziej problematycznych, jak szkło, porcelana, laminaty czy kompozyty.

TECHJET to dostawca i autoryzowany serwis innowacyjnych maszyn do cięcia strumieniem wodnym w Polsce, posiadający swoje placówki w Malborku oraz w Gdyni na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Jako wąsko wyspecjalizowana firma, prócz technologii oferuje swoim klientom całkowicie bezpłatnie doradztwo oraz wsparcie szkoleniowe oparte na głębokiej wiedzy dotyczącej technologii i praktycznym doświadczeniu w użytkowaniu wycinarek wodnych.

ROBOCUT częścią firmy TECHJET (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA