/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Gacca: Z miłości do wzornictwa, czyli meble od projektanta

Gacca

Autor:
Źródło: Gacca
Data: 2012-03-22


Mimo, że w Polsce nie brakuje uznanych producentów mebli, ich kolekcje rzadko bywają unikalne. Stąd coraz chętniej korzystamy z usług projektantów wnętrz, którzy jednocześnie podpowiadają, jakie meble wybrać do mieszkania. Posiłkują się z reguły dostępnymi na rynku modelami. Rzadziej są to meble robione na indywidualne zamówienie.

Fot. Gacca

Poszukujących niesztampowych mebli - jak łóżko do sypialni, czy komoda do salonu, powinna ucieszyć wiadomość o powstaniu marki Gacca. Projektanci Gaccy stawiają sobie za cel robienie mebli o wyjątkowym wzornictwie i wysokiej jakości. Inspiracji szukają w polskim i światowym designie, wyprzedzając jednocześnie obowiązujące trendy. Dzięki zaangażowaniu  zespołu doświadczonych ludzi powstają niezwykłe meble dla wymagających.

Niepowtarzalne wzornictwo to zasługa młodych polskich projektantów: Anny Paszkowskiej i Rafała Grudziąża, którzy, będąc z wykształcenia architektami, dobrze wiedzą, jak zaskoczyć prostą i oszczędną formą, a jednocześnie przekazać całą masę emocji. I rzeczywiście obok mebli Gacca nie przechodzi się obojętnie. Zaskakują pomysłowością i funkcjonalnością. Ich wzornictwo, ma to coś, czego nie mają inne. Cieszą oko, a wnętrzu zdecydowanie dodają splendoru.

Jak mówią projektanci, w produkcji ważny jest każdy szczegół. Dlatego też wykorzystują najlepsze materiały dostępne na rynku, a wszystkie elementy wykonywane są ręcznie przez najlepszych mistrzów stolarstwa.

Gacca: Z miłości do wzornictwa, czyli meble od projektanta (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz