/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Sympozjum: PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, Nowości

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor:
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2012-03-13


20. kwietnia 2012r. w Poznaniu odbędzie się międzynarodowe sympozjum "PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, Nowości". To druga edycja konferencji organizowanej przez Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich.

O możliwych kierunkach rozwoju przemysłu drzewnego rozmawiać będą uczestnicy sympozjum PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, NowościO możliwych kierunkach rozwoju przemysłu drzewnego rozmawiać będą uczestnicy sympozjum PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, NowościFot. Drewno.pl

Tegoroczne sympozjum składać się będzie z trzech części:

Część pierwsza poświęcona będzie omówieniu bieżącej sytuacji przemysłu drzewnego w Polsce, ze szczególnym naciskiem na system sprzedaży drewna. W dniu sympozjum powinny być już znane zarówno rozwiązania zastosowane do handlu drewnem okrągłym na II połowę roku 2012, jak i co najmniej projekt zmian na przyszłe lata. Podczas spotkania przedstawione zostaną one zarówno z pozycji przemysłu, jak i z pozycji Lasów Państwowych. Poruszona zostanie też sprawa wykorzystania zasobów surowcowych polskich lasów.

Podczas części drugiej przedstawiona zostanie sytuacja przemysłu drzewnego i warunków w jakich on funkcjonuje w sąsiednich krajach. O odpowiednie prezentacje tematu, PIGPD poprosiło bliźniacze organizacje oraz firmy z Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy. Z pewnością każdego przedsiębiorcę zainteresuje, jak my, Polacy, wypadamy na ich tle.

Część trzecia dotyczyć będzie wszelkich nowości i informacji, które interesują przedsiębiorców i mogą pomóc im w efektywnym prowadzeniu ich firm. Będą to zarówno rozwiązania techniczne, jak i prezentacje nowych produktów, pomysłów lub zagadnień organizacyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz