/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble Polska 2012

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2012-03-09


28 tys. m² powierzchni wystawowej, 13 tys. zwiedzających i bardzo biznesowa atmosfera - tegoroczne targi MEBLE POLSKA okazały się największą polską imprezą meblarską od kilku lat.

Meble Polska 2012Meble Polska 2012Fot. MTP

Zgodnie z przewidywaniami organizatorów targi od czasu zmiany formuły rozwijają się bardzo dynamicznie. W ciągu trzech lat od wprowadzenia nowej formuły targów, impreza pod względem powierzchni i wystawców urosła niemal dwukrotnie, a liczba zwiedzających w tym samym czasie zwiększyła się prawie trzykrotnie.

Wystawcy i zwiedzający w ciągu ostatnich 3 lat przekonali się na nowo zaletach poznańskiego ośrodka. Poznań stał się dla polskich producentów miejscem gdzie mogą zaprezentować ofertę kluczowym klientom z całej Europy i zrealizować swoje cele handlowe.

Wszystko wskazuje jednak na to, że okres najbardziej dynamicznego rozwoju targi MEBLE POLSKA mają jeszcze przed sobą. Jednym z czynników stymulujących rozwój imprezy będzie na pewno zaplanowany przez Ministerstwo Gospodarki na lata 2012-2015 program promocji branży meblarskiej na rynkach międzynarodowych. Targi MEBLE POLSKA zostały w program włączone, jako  najważniejsza w kraju branżowa impreza o silnym proeksportowym charakterze.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji - mówi Józef Szyszka, dyrektor Targów Meble Polska - udało nam się w tym roku wzmocnić międzynarodowy charakter targów i jeszcze podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach, ta impreza i branża mają bardzo duży potencjał - dodaje.
 
Relacja video


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz