/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Rusza 6 edycja Targów z VOX

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2012-03-07


Cztery miasta w Polsce, kilkudziesięciu producentów branży wykończeniowej i budowlanej, stoiska z najnowszymi wzorami drzwi i podłóg przy udziale niemal tysiąca osób - tak zapowiada się szósta już edycja wewnętrznych Targów z VOX.

Fot. Vox

Projekt ten realizowany jest od sześciu lat przez sieć salonów Drzwi i podłogi VOX z dużym sukcesem. Składa się niego kilka czynników, między innymi świetna organizacja oraz korzystne warunki zakupowe proponowane przez dostawców sieci tylko w czasie dni targowych. Tradycyjnie oferta dedykowana jest do firm wykonawczych, sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, deweloperów oraz montażystów, którzy podczas targów mogą kupować materiały wykończeniowe i budowlane w atrakcyjnych cenach.

- Targi z VOX to sprawdzona formuła na podtrzymanie więzi z klientami i z dostawcami - mówi Anna Struk, Dyrektor Generalny sieci VOX. - Współpracujący z nami producenci oczekują od nas - lidera w sprzedaży drzwi i podłóg – pomysłów na dotarcie z ofertą do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. My taki pomysł zapewniamy organizując Targi z VOX, w zamian otrzymując deklarację udziału w evencie oraz dobre warunki cenowe. Na takim rozwiązaniu korzystają wszystkie strony.

Najbliższe targi odbędą się już 9 marca w Mszczonowie. Kolejne w Mysłowicach, Poznaniu i Starogardzie Gdańskim. Podczas imprezy klienci mogą liczyć oprócz wyjątkowych warunków zakupowych również na poczęstunek oraz trochę zabawy na symulatorach nawiązujących do zbliżających się mistrzostw EURO 2012. Udział w targach zapowiedziały między innymi takie marki jak Tarkett, Pol-skone, Classen, Kronooriginal, Invado, DRE, Kreisel, Genderka, Balterio oraz wiele innych.

Rusza 6 edycja Targów z VOX (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz