/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Tragiczny wypadek w Rzeszowie

Autor: oprac. pks
Źródło: KM Policji w Rzeszowie
Data: 2012-03-06


Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Rzeszowie wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do jakiego doszło 2 marca. W zderzeniu Forda Transita z samochodem ciężarowym przewożącym drewno zginął kierowca Forda. Kierujący ciężarówką w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Fot. KM Policji w Rzeszowie

Tuż po północy policjanci interweniowali na miejscu wypadku drogowego w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Powstańców Warszawy i Rejtana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Ford Transit wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle wprost pod koła ciężarowego Mana przewożącego surowiec drzewny. Kierujący Manem wjechał na skrzyżowanie przy zielonym świetle dla jego kierunku jazdy.

Po zderzeniu TIR zjechał z jezdni i uszkodził sygnalizację świetlną. Kierowca forda został karetką pogotowia przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Również kierowca pojazdu ciężarowego został przewieziony do szpitale. Po badaniach został zwolniony do domu.

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyła ślady, które będą pomocne w dokładnym ustaleniu przebiegu i okoliczności zdarzenia.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA