/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dyrektor generalny LP powołał swoich zastępców

Lasy Państwowe

Autor: Anna Malinowska
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2012-03-05


W poniedziałek 5 marca 2012r. Adam Wasiak – dyrektor generalny Lasów Państwowych, powołał swoich zastępców. Zastępcą ds. gospodarki leśnej został Jan Szramka, dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Gdańsk. Zastępcą ds. marketingu i organizacji został Marcin Polak, dotychczasowy zastępca dyrektora ds. ekonomicznych w RDLP w Krakowie.

Na zdjęciu od lewej: Marcin Polak, Adam Wasiak, Jan SzramkaNa zdjęciu od lewej: Marcin Polak, Adam Wasiak, Jan SzramkaFot. Artur Rutkowski

Jan Szramka ma 58 lat. Ukończył Wydział Leśny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczął na stanowisku podleśniczego w Nadleśnictwie Kaliska. Potem zajmował kolejno stanowiska: nadleśniczego terenowego w Nadleśnictwie Kartuzy, inspektora obwodowego Okręgowego Zarządu LP w Gdańsku, dyrektora Ośrodka Techniki Leśnej w Gdańsku, Zakładu Transportu i Spedycji w Gdańsku, zastępcy dyrektora RDLP w Gdańsku. Dwukrotnie szefował RDLP w Gdańsku. Od 2006 r. był nadleśniczym Nadleśnictwa Gdańsk.

Marcin Polak ma 39 lat. Ukończył leśnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jest też absolwentem zarządzania i marketingu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracę w LP rozpoczął w dziale technicznym Nadleśnictwa Wieluń. Potem pracował w RDLP w Krakowie w Zespole Informatyki, Wydziale Marketingu i Zespole Analiz. Przez ostatnie cztery lata zajmował stanowisko zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych w RDLP w Krakowie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz