/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Unibep ma kontrakt w Norwegii i plany zdobycia rynku wschodniego

Unibep

Autor: oprac. pks
Źródło: Unibep
Data: 2012-03-02


Spółka Unibep SA podpisała umowę na wykonanie inwestycji mieszkaniowej w miejscowości w Kjeller w Norwegii.

Przykład realizacji budynku modułowego w Alesund (wizualizacja)Przykład realizacji budynku modułowego w Alesund (wizualizacja)Fot. Unihouse

Nabywcą jest firma Agathon Borgen. W ramach projektu powstaną cztery budynki w technologii modułowej, w których znajdzie się łącznie 16 mieszkań. Wartość umowy to ok. 14,71 mln zł, a termin jej realizacji listopad bieżącego roku.

Rynek skandynawski to jeden z kluczowych obszarów działalności Unibepu. Grupa planuje też aktywne działania na rynku wschodnim.

Oddział Unibepu zajmujący się produkcją domów modułowych - Unihouse otrzymał w styczniu certyfikat na domy modułowe kompletne, produkowane seryjnie odpowiadające Rosyjskim wymaganiom GOST22853-86: „Budynki mobilne. Ogólne warunki techniczne" oraz GOST11047-90: „Detale i wyroby drewniane dla niskich domów budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej”, wydany na podstawie Systemu Dobrowolnej Certyfikacji "Standard Międzyregionalny". Niniejszy certyfikat poświadcza prawo do używania Znaku Zgodności Systemu MRST.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz