/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Majster Plus: 10 nowych sklepów do końca czerwca

Majster Plus

Autor:
Źródło: Majster Plus
Data: 2012-03-02


Majster Plus - ogólnopolska sieć sklepów franczyzowych z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi tylko w pierwszym półroczu tego roku otworzy aż nowych 10 sklepów. To bardzo duże tempo patrząc na obecną sytuację rynkową.

Fot. Majster Plus

Większość punktów to świetne lokalizacje, z dużymi ekspozycjami przekraczającymi powierzchnię 250 m2. Potwierdza to fakt dobrych warunków jakie sieć oferuje partnerom - szybki i bezpośredni dostęp do nowości oraz asortymentu, który cieszy się zainteresowaniem klientów ze względu na oryginalne wzornictwo oraz przystępne ceny. Majster Plus to także szeroki wybór usług dodatkowych dla właścicieli punktów. Wśród nich są lepsze warunki obsługi kart płatniczych, systemów ratalnych oraz szkolenia dla ekip montujących drzwi.

-Zasady współpracy jakie oferujemy franczyzobiorcom należą do najlepszych na rynku, choć w dobie kryzysu skrupulatniej dobieramy przyszłych partnerów - mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. - Na pewno przykładamy większą wagę do zdolności finansowej oraz lojalności wobec naszej sieci. Zależy nam ponadto, aby partner handlował również dodatkowym asortymentem, bowiem z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się koncepcja „shop in shop”.

Sklepy Majster Plus zlokalizowane są na terenie całego kraju. Najwięcej jest ich w województwach śląskim, wielkopolskim, mazowieckim i małopolskim. Jedne z ostatnich punktów zostały otwarte w Chmielniku, Sulęcinie i Sieradzu, Bielsku-Białej, Dąbrowie, Raciążu i Tuszynie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz