/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowa inwestycja Fabryki Mebli Wójcik w Warmińsko-Mazurskiej SSE

Autor: oprac. pks
Źródło: Urząd Miejski w Elblągu
Data: 2012-02-27


Fabryki Mebli Wójcik zbuduje centrum logistyczno-magazynowe w elbląskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Hala produkcyjnaHala produkcyjnaFot. Fabryka Mebli Wójcik

8 lutego firma otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności w WMSSE. Tym razem inwestycja polegać będzie na budowie centrum logistyczno-magazynowego i rozbudowie parku maszynowego. Przedsięwzięcie wiąże się również z wzrostem zatrudnienia o ok. 360 osób. Koszt inwestycji szacowany jest na 20 mln zł, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2014r.

Dla Fabryki Mebli Wójcik to już trzecie takie zezwolenie. Pierwsze zakład otrzymał w 2006 roku. Właściciel firmy, Leszek Wójcik jest pierwszym i największym inwestorem Podstrefy Elbląg. Fabryka Mebli Wójcik, jest siostrzaną firmą Fabryki Mebli Stolpłyt i funkcjonuje na rynku elbląskim od 2006r. Jest jednym z producentów marki „Meble Wójcik”.

Meble Wójcik to marka, która jest obecna w ponad 200 salonach meblowych w Polsce. W jej ofercie znajdują się między innymi stoły, łóżka, meble systemowe, meble pokojowe, meble młodzieżowe.

Liczba wyświetleń: 4305


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA