/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowa inwestycja Fabryki Mebli Wójcik w Warmińsko-Mazurskiej SSE

Autor: oprac. pks
Źródło: Urząd Miejski w Elblągu
Data: 2012-02-27


Fabryki Mebli Wójcik zbuduje centrum logistyczno-magazynowe w elbląskiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Hala produkcyjnaHala produkcyjnaFot. Fabryka Mebli Wójcik

8 lutego firma otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności w WMSSE. Tym razem inwestycja polegać będzie na budowie centrum logistyczno-magazynowego i rozbudowie parku maszynowego. Przedsięwzięcie wiąże się również z wzrostem zatrudnienia o ok. 360 osób. Koszt inwestycji szacowany jest na 20 mln zł, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2014r.

Dla Fabryki Mebli Wójcik to już trzecie takie zezwolenie. Pierwsze zakład otrzymał w 2006 roku. Właściciel firmy, Leszek Wójcik jest pierwszym i największym inwestorem Podstrefy Elbląg. Fabryka Mebli Wójcik, jest siostrzaną firmą Fabryki Mebli Stolpłyt i funkcjonuje na rynku elbląskim od 2006r. Jest jednym z producentów marki „Meble Wójcik”.

Meble Wójcik to marka, która jest obecna w ponad 200 salonach meblowych w Polsce. W jej ofercie znajdują się między innymi stoły, łóżka, meble systemowe, meble pokojowe, meble młodzieżowe.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA