/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

FSC Polska na targach BUDMA 2012

FSC Polska

Autor:
Źródło: FSC Polska
Data: 2012-02-17


Jak co roku FSC Polska uczestniczyła w międzynarodowych targach budownictwa BUDMA 2012 w Poznaniu, które odbyły się pod hasłem „Budownictwo przyszłości – uwolnij swoją wyobraźnię”.

FSC Polska na targach BUDMA 2012FSC Polska na targach BUDMA 2012Fot. FSC Polska

BUDMA to jedno z największych wydarzeń branży budowlanej i wykończeniowej w Europie, które w bieżącym roku przyciągnęło ponad 1200 wystawców oraz ponad 60 000 zwiedzających. Program targów skupiał się na  promocji innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz prezentacji najnowszych technologii budowlanych.

Targi to nie tylko okazja do spotkań specjalistów branży budowlanej. Podczas BUDMY, odbyły się liczne interaktywne ekspozycje oraz towarzyszące im specjalistyczne konferencje. W ramach ekspozycji BUDSHOW 2012 powstał nowoczesny dom pasywny, charakteryzujący się zminimalizowanym zużyciem energii w trakcie eksploatacji.

Ekspozycją specjalną był Nowoczesny Warsztat Ciesielski, w którym można było zapoznać się z najnowszymi technologiami i narzędziami. Ponadto, młodzi rzemieślnicy zaprezentowali swoje umiejętności  podczas corocznych mistrzostw Polski  dekarzy i parkieciarzy.

Na stoisku FSC Polska promowaliśmy posiadaczy certyfikatów FSC oraz ideę odpowiedzialnego leśnictwa. Informowaliśmy firmy o możliwościach ubiegania się o certyfikat FSC, o znaczeniu  logo FSC na drewnianym produkcie oraz jakie korzyści niesie za sobą certyfikacja FSC.

Wydarzeniem towarzyszącym, które cieszyło się dużą popularnością, było zorganizowane przez FSC Polska szkolenie z zakresu certyfikacji FSC CoC dla firm, które planują ubiegać się o certyfikat.

Szczególną uwagę zwiedzających zwracała wystawa fotograficzna pt. Piękno Lasu FSC, która nie tylko była uatrakcyjnieniem naszego stoiska lecz przede wszystkim podsumowywała ubiegłoroczny konkurs fotograficzny zorganizowany przez FSC Polska z okazji obchodów Międzynarodowego Roku Lasów.


Relacja video

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA