/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

FSC Polska na targach BUDMA 2012

FSC Polska

Autor:
Źródło: FSC Polska
Data: 2012-02-17


Jak co roku FSC Polska uczestniczyła w międzynarodowych targach budownictwa BUDMA 2012 w Poznaniu, które odbyły się pod hasłem „Budownictwo przyszłości – uwolnij swoją wyobraźnię”.

FSC Polska na targach BUDMA 2012FSC Polska na targach BUDMA 2012Fot. FSC Polska

BUDMA to jedno z największych wydarzeń branży budowlanej i wykończeniowej w Europie, które w bieżącym roku przyciągnęło ponad 1200 wystawców oraz ponad 60 000 zwiedzających. Program targów skupiał się na  promocji innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz prezentacji najnowszych technologii budowlanych.

Targi to nie tylko okazja do spotkań specjalistów branży budowlanej. Podczas BUDMY, odbyły się liczne interaktywne ekspozycje oraz towarzyszące im specjalistyczne konferencje. W ramach ekspozycji BUDSHOW 2012 powstał nowoczesny dom pasywny, charakteryzujący się zminimalizowanym zużyciem energii w trakcie eksploatacji.

Ekspozycją specjalną był Nowoczesny Warsztat Ciesielski, w którym można było zapoznać się z najnowszymi technologiami i narzędziami. Ponadto, młodzi rzemieślnicy zaprezentowali swoje umiejętności  podczas corocznych mistrzostw Polski  dekarzy i parkieciarzy.

Na stoisku FSC Polska promowaliśmy posiadaczy certyfikatów FSC oraz ideę odpowiedzialnego leśnictwa. Informowaliśmy firmy o możliwościach ubiegania się o certyfikat FSC, o znaczeniu  logo FSC na drewnianym produkcie oraz jakie korzyści niesie za sobą certyfikacja FSC.

Wydarzeniem towarzyszącym, które cieszyło się dużą popularnością, było zorganizowane przez FSC Polska szkolenie z zakresu certyfikacji FSC CoC dla firm, które planują ubiegać się o certyfikat.

Szczególną uwagę zwiedzających zwracała wystawa fotograficzna pt. Piękno Lasu FSC, która nie tylko była uatrakcyjnieniem naszego stoiska lecz przede wszystkim podsumowywała ubiegłoroczny konkurs fotograficzny zorganizowany przez FSC Polska z okazji obchodów Międzynarodowego Roku Lasów.


Relacja video

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz