/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Za drzwiami polskiej sypialni, czyli łoża miłości – trwałe i piękne

Beds.pl

Autor:
Źródło: Beds.pl
Data: 2012-02-14


Jak sypiają polskie pary? Wygodnie, trochę za krótko, kochając się najczęściej w letnie weekendy. Pod tym względem nowożeńcom wiele do szczęścia nie trzeba. Idealna sypialnia może składać się tylko z dużego łóżka, które jednak powinno być silne i wytrzymałe, żeby… przetrwało miesiąc miodowy i bez trudu dotrwało do złotych godów. Łóżka z litego drewna to świetna podstawa małżeńskiej sypialni.

Łóżko z kolekcji SetiŁóżko z kolekcji SetiFot. Beds.pl

Łóżko to przestrzeń wspólna, która ma łączyć, a nie dzielić. Jednak nikt nie powiedział, że w małżeństwie trzeba dzielić się wszystkim. Dobre łóżko, które wprowadzi do wspólnego życia harmonię, to takie, które zapewni małżonkom odpowiednio dużo przestrzeni, by każdy z nich mógł dobrze wypocząć. Obecnie standardowe łóżka dwuosobowe mają 200 cm długości, jednak produkowane są też modele dłuższe o 10 lub 20 cm. Jeśli chodzi o szerokość, tutaj pole popisu jest... szersze. Najmniejsze łóżko, które nadaje się do swobodnego użytku przez dwie osoby, to takie o szerokości 160 cm. Wielkość ta jest na tyle standardowa, że nie ma najmniejszego problemu z dobraniem materaca o właściwych wymiarach (dwóch o szerokości 80cm, a dla tych, którzy cenią sobie wspólną przestrzeń – jednego, szerokiego na 160 cm). Ci, którzy śpią niespokojnie, często zmieniają pozycje i długo szukają idealnego ułożenia przed zaśnięciem – dla dobra współmałżonka – powinni rozważyć kupno łóżka o szerokościach 180 – 200 cm, w których każdy będzie miał miejsce dla siebie. A spotkać się można przecież zawsze pośrodku.
 

Łóżko z kolekcji SetiŁóżko z kolekcji SetiFot. Beds.pl


 
Pierwsze wspólne lata pod jednym dachem mają też szansę zaowocować. Dosłownie. Kiedy na świat przychodzi dziecko, trzeba rozważyć sprawę przyszłego zapotrzebowania na miejsce. Dzieci, zwłaszcza najmłodsze, uwielbiają przytulać się do rodziców w ich łóżku, i to nie tylko w trakcie groźnej burzy. Łóżko powinno być zatem bezpieczne i gotowe do przyjęcia najmłodszych domowników. Musi przecież być odporne na turlanie, skakanie i nagły abordaż piratów! Wspólne pobudki i poranki w weekendy mogą się stać rodzinnym rytuałem, tak samo jak wcześniej wieczory we dwoje, pełne bliskości i magii.
 

Łóżko z kolekcji VinciŁóżko z kolekcji VinciFot. Beds.pl


 
Czego zatem oczekiwać od małżeńskiego łoża? Żeby było wytrzymałe, stabilne i oczywiście ładne. Otaczanie się pięknymi przedmiotami wpływa pozytywnie na nastrój i potęguje dobre samopoczucie - a tylko takie powinniśmy mieć w małżeńskiej sypialni. Ważne jest, żeby łóżko, w którym spędzimy razem tyle miłych chwil, odpowiadało naszym gustom. Przykładem wartych uwagi mebli są np. produkty z oferty Beds.pl. Łózka te mają solidne (bo drewniane) podstawy, które zniosą trudy, wzloty i upadki małżeńskiego życia. Ich staranne wykończenie, elegancki, prosty design sprawia, że są prawdziwie pięknym meblem sypialnianym. Wiadomo też, że lite drewno to najlepszy i najtrwalszy naturalny materiał, który pozwoli cieszyć się meblem przez długie lata.

Warto zatem zawczasu pomyśleć o nietypowym ślubnym prezencie w postaci małżeńskiego łóżka, które stanie się nie tylko solidnym fundamentem domowego zacisza, ale i scenerią dla wielu niezapomnianych chwil we dwoje. A kiedy przyjdzie czas, to i we troje, czworo...

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA