/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Tomasz Sot p.o. dyrektora RDLP w Radomiu

Lasy Państwowe

Autor: Mariusz Turczyk
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2012-02-09


Dyrektor generalny Lasów Państwowych Adam Wasiak powołał Tomasza Sota na stanowisko p.o. dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

Tomasz Sot przyjmuje nominację od Adama Wasiaka.Tomasz Sot przyjmuje nominację od Adama Wasiaka.Fot. Lasy Państwowe

9 lutego br. podczas spotkania z pracownikami radomskiej jednostki Adam Wasiak przedstawił p.o. dyrektora RDLP w Radomiu. Został nim dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Kozienice Tomasz Sot. Spotkanie było także okazją do podziękowania zebranym za współpracę. Dwa dni wcześniej minister środowiska Marcin Korolec powołał dotychczasowego dyrektora RDLP w Radomiu Adama Wasiaka na stanowisko dyrektora generalnego Lasów Państwowych. – Stworzyliśmy zgrany zespół składający się z osób o wysokich kompetencjach. Przekłada się to na wyniki pracy dyrekcji. Mimo zaistniałych zmian liczę na dalszą pełną współpracę, a mojemu następcy życzę dobrej kontynuacji w prowadzeniu jednostki – powiedział Adam Wasiak.

Tomasz Sot ma 46 lat. Jest absolwentem Wydziału Leśnego  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zagospodarowania lasu, kształtowania i ochrony ekosystemów leśnych, a także systemów zarządzania środowiskowego w gospodarstwie leśnym.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA