/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Abra otwiera nowy sklep w Gdańsku

Abra

Autor:
Źródło: Abra
Data: 2012-01-30


W nowym roku kalendarzowym firma Abra S.A. przygotowuje się do kolejnych otwarć sklepów meblowych. W lutym zostanie otwarty nowy sklep w Gdańsku w Centrum Meblowym Top Shopping, natomiast w marcu – sklep franczyzowy w Jędrzejowie.

Fot. Abra

Nowy sklep w Gdańsku to druga placówka sieci Abra w tym mieście.

W 2011 roku Abra otworzyła 4 nowe sklepy własne: w Szczecinie, Słupsku, Kołobrzegu i Białymstoku oraz 3 sklepy franczyzowe: w Oświęcimiu, Nysie i Łowiczu. Dodatkowo zmieniono lokalizację sklepów we Wrocławiu, w Gorzowie Wielkopolskim, Bytomiu i Wałbrzychu.

Abra, dotychczas obecna wyłącznie w większych miastach, systematycznie rozszerza sieć swoich placówek handlowych również o mniejsze miejscowości. W marcu powstanie sklep franczyzowy w Jędrzejowie, w województwie świętokrzyskim.

***

Abra S.A. to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce, oferująca szeroki wybór dobrej jakości mebli w przystępnych cenach. Firma została założona w 1990 roku w Krakowie, gdzie mieści się centrala firmy. W ramach sieci Abra funkcjonuje ok. 80 placówek handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka prowadzi również sprzedaż mebli przez internet oraz za pośrednictwem sklepów partnerskich, działających w systemie franczyzowym w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Firma zatrudnia ponad 700 osób i posiada ok. 5% udziału w rynku. Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International – jednego z największych na świecie koncernów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz