/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

EURO 2012: Pomysł na drewniany kiosk w kształcie piłki

Brzechwa

Autor: oprac. dja
Źródło: Brzechwa
Data: 2012-01-25


Zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro 2012 zainspirowały firmę Brzechwa specjalizującą się w produkcji konstrukcji drewnianych do opracowania nietypowego projektu.

Drewniana konstrukcja kiosku w kształcie piłki i jej pomysłodawcy Michał i Ireneusz BrzechwaDrewniana konstrukcja kiosku w kształcie piłki i jej pomysłodawcy Michał i Ireneusz BrzechwaFot. Brzechwa

Drewniany kiosk w kształcie piłki to pomysłowe i estetyczne rozwiązanie dla firm, które obsługiwać będą tysiące piłkarskich kibiców i turystów. Kiosk będący konstrukcją drewnianą odwzorowującą piłĸę w skali 22,5:1 nadaje się do prowadzenia np. sprzedaży hot-dogów, napojów, gadżetów czy jako punkt informacyjny.

Średnica wewnątrz przy podstawie "piłki" wynosi 4m, co oznacza ponad 12 m2 powierzchni, a jej wysokość w środku to 3,7m. Kiosk wykończony może być w dowolnym jednolitym kolorze lub kombinowanych układach np. biało-czerwonym.

EURO 2012: Pomysł na drewniany kiosk w kształcie piłki (Zdjęcia: 2)

Drewniana konstrukcja kiosku w kształcie piłki i jej pomysłodawcy Michał i Ireneusz BrzechwaWizualizacja wykończenia kiosku w barwach biało-czerwonych

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz