/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

PPH Zwierucho wykona linię przetarcia w Kaliszu Pomorskim

KPPD

Autor: oprac. dja
Źródło: KPPD
Data: 2012-01-17


KPPD Szczecinek SA podpisało umowę na wykonanie kompletnej linii tartacznej i osiągnięcie jej pełnej wydajności w nowobudowanym tartaku w Kaliszu Pomorskim. Wykonawcą została firma PPH Zwierucho z Żukowa.

Fot. Archiwum Drewno.pl

Umowa zakłada budowę, modyfikację, skompletowanie oraz montaż mechaniczny, elektryczny i elektroniczny maszyn i urządzeń a następnie rozruch oraz dokonanie próbnego przetarcia na gotowej linii tartacznej. Wartość umowy wynosi 3,5 mln zł netto, a łącznie z wcześniej zawartą umową 4,73 mln zł netto.

Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego SA jest obecnie jednym z największych producentów tarcicy w Polsce. Produkuje około 220.000 m3 tarcicy iglastej i 40.000 m3 tarcicy liściastej rocznie. Do spółki należy dwanaście zakładów produkcyjnych.

PPH Zwierucho Wojciech Zwierucho z siedzibą w Żukowie powstała w 1994r. Firma zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu drzewnego oraz demontażem w kraju i zagranicą całych linii technologicznych i ich montażem wraz z  uruchomieniem w zakładzie zleceniodawcy. PPH Zawierucho realizowała zlecenia dla takich firm jak Hamar (Górzyn), Paula (Gliśno), Complex (Dziemiany), Andrewex, Tartak Płociczno (Płociczno), Barlinek (Kosiv/Ukraina), Sobex (Trzebicz), Kaszub czy Swedwood (Wielbark).

Liczba wyświetleń: 2665


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA