/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 dla Grupy Klose

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2012-01-03


Grupa Klose otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008. Audytorzy jednostki certyfikującej TÜV NORD POLSKA pozytywnie ocenili działanie grupowego systemu zarządzania jakością przyznając firmom wchodzącym w skład Grupy Klose certyfikat w zakresie odpowiadającym specyfice ich działalności. W przypadku KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o. zakres ten obejmuje projektowanie, rozwój, serwis i sprzedaż mebli.

Certyfikat ISO dla Kolekcji Mebli KloseCertyfikat ISO dla Kolekcji Mebli KloseFot. Klose

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 stosowany jest firmach wchodzących w skład Grupy Klose już od 10 lat. Jednak specyfika organizacji złożonej z dwóch spółek handlowych oraz 3 zakładów produkcyjnych, które ściśle ze sobą współpracują, przyczyniła się do podjęcia decyzji o opracowaniu i wdrożeniu grupowego Systemu Zarządzania Jakością integrującego dotychczasowe systemy w celu zwiększenia ich efektywności.

W wyniku z sukcesem zakończonego procesu certyfikacyjnego przyznane zostały certyfikaty ISO 9001:2008 – w przypadku 3 zakładów produkcyjnych: Gościcińskiej, Czerskiej i Pomorskiej Fabryki Mebli w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji i sprzedaży mebli. W odniesieniu do KMK Kolekcji Mebli Sp. z o.o. zakres ten obejmuje: projektowanie, rozwój, serwis i sprzedaż mebli.

- Dbałość o jakość jest dla nas czymś więcej niż tylko jednym z elementów kształtujących nasze kolekcje tak by były dla użytkowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata. To filar, na którym rozwijamy naszą firmę, dlatego troska o jakość musi dotyczyć każdego obszaru działania Grupy Klose. Począwszy od wysokiego poziomu wzornictwa i wykonawstwa mebli, tworzonych zgodnie z oczekiwaniami odbiorców, fachowej obsługi klientów, po terminową realizację zamówień i profesjonalny serwis. Aby mieć pewność, że zasada wysokiej jakości jest rygorystycznie egzekwowana w każdym aspekcie działalności zdecydowaliśmy się na ponowną weryfikację w procesie certyfikacyjnym ISO. W przeciwieństwie do wielu konkursów odnoszących się w większym bądź mniejszym stopniu do jakości jedynie ISO gwarantuje komplementarność kontroli. Rygorystyczna weryfikacja firmy pod względem jakości w każdym aspekcie jej aktywności sprawia, iż tylko nieliczni się jej poddają. Tym bardziej cieszy nas obecny sukces. Przeprowadzony audyt uwieńczony przyznaniem nam certyfikatów ISO to potwierdzenie naszego zaangażowania w zachowanie najwyższych standardów jakości. To również gwarancja konkretnych korzyści dla odbiorcy - pewność stabilnej jakości produktów i koncentracji na Kliencie. Bo przecież nasz główny cel to zadowolenie naszych odbiorców. – mówi Wojciech Gieburowski, Prezes Zarządu Kolekcji Mebli Klose.

Norma ISO 9001:2008 należy do serii norm ISO 9000 opracowanych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną z siedzibą w Genewie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz