/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Komfort otwiera sklep w Kielcach

Komfort

Autor:
Źródło: Komfort
Data: 2011-12-15


Już w najbliższy weekend otwarcie nowego sklepu Komfort w Kielcach.

Nowy sklep Komfortu w KielcachNowy sklep Komfortu w KielcachFot. Komfort

Z okazji otwarcia przygotowana została specjalna trzydniowa promocja w której udzielny jest 20% rabat na cały asortyment w dniach 16,17,18 grudnia. Dodatkowo zamawiając produkty z usługą montażu, można będzie zaoszczędzić do 30%. Na pierwszych 100 klientów będą czekały niespodzianki.
 
Komfort zdecydował się na przeniesienie dotychczasowego sklepu do lokalizacji przy ulicy Zagnańskiej. Jest to znana mieszkańcom Kielc okolica, w której znajdują się sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz.

Mieszkańcy Kielc, którzy czekali na otwarcie nowego sklepu będą mieli powody do zadowolenia tym bardziej, że będzie można skorzystać z rabatów dokonując zakupów również w niedzielę 18 grudnia.

Na ponad 700 m2 powierzchni sklepu znajdziemy panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny dywanowe i elastyczne, drzwi oraz akcesoria montażowe i pielęgnacyjne. W kolekcji produktów Komfort posiada ponad 5000 wzorów produktów wielu renomowanych dostawców z całego świata, dostępnych od ręki lub na zamówienie. W sklepie dostępny będzie również pełen zakres usług takich jak montaż, transport, obszywanie, pranie dywanów, wycinanie obszywanie dedykowanych kształtów wykładzin.

W grudniu w sklepach Komfort trwa również akcja promocyjna z której będą mogli skorzystać mieszkańcy Kielc. Przy zakupie dywanu za min. 290 zł klient otrzyma dywan w prezencie, do wyboru z kilku dedykowanych wzorów.

Nowa jednostka to pierwszy sklep Komfort w Kielcach. W województwie świętokrzyskim sieć posiada jeszcze dwa sklepy: w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Jędrzejowie.

***
Sieć Komfort liczy obecnie 160 sklepów z czego 151 sklepów w Polsce (112 własnych i 39 franczyzowych), 7 sklepów w Czechach i 2 na Słowacji.

Sklepy Komfort S.A., z siedzibą w Łodzi, są największą detaliczną siecią w Polsce oferującą ponad 2000 różnych wzorów podłóg drewnianych, paneli podłogowych, dywanów i wykładzin. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych. W sklepach Komfort czekają eksperci, którzy służą radą na każdym etapie aranżacji podłogi – od projektu, poprzez wybór produktów i montaż, aż po czyszczenie i konserwację. Specjalnie z myślą o klientach instytucjonalnych wprowadzono do oferty produkty przemysłowe przeznaczone dla pomieszczeń użyteczności publicznej - biur, hoteli, obiektów handlowych.

Firma Sklepy Komfort S.A powstała w 1992 roku w Szczecinie i w ciągu 19 lat działalności stała się nowoczesną siecią handlową, liczącą ponad 150 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W kwietniu 2007r. sieć przeszła na własność funduszu Polish Enterprise Fund VI zarządzanego przez Enterprise Investors, zaś w sierpniu 2007 roku przejęła od duńskiego koncernu Taeppeland Holding, jednego ze swych największych rywali rynkowych, sieć sklepów Topwert Świat Dywanów. Aby skuteczniej zarządzać siecią sklepów, w 2010 r. spółka przeniosła do Łodzi centralę firmy. W Strykowie pod Łodzią ulokowany jest należący do firmy największy i najnowocześniejszy magazyn dystrybucyjny wykładzin zrolowanych w Europie Środkowej.

Od 2008 roku Komfort rozwija równoległą sieć franczyzową w miastach liczących 25 - 80 tys. mieszkańców. Obecnie działa 37 salonów partnerskich. W 2009 roku Komfort otworzył pierwsze dwa sklepy w Czechach - w Ołomuńcu i w Pilźnie. W 2010 zostały otwarte kolejne sklepy - w Usti nad Labem (styczeń 2010), w Pradze (luty 2010), w Karvinie (marzec), Ostrawie (kwiecień), Libercu (czerwiec).

W marcu 2010r. otwarty został pierwszy sklep na Słowacji – w Koszycach, a w marcu 2011r. kolejny - w Preszowie. W 2009 roku do oferty wprowadzone zostały branże komplementarne: firany i zasłony, drzwi. Komfort rozwija również sprzedaż za pośrednictwem e-sklepu.

Działania firmy na rzecz rozwoju i modernizacji konceptu sklepów oraz profesjonalizm w handlu zostały w 2009r. docenione i uhonorowane wyróżnieniem przez jury polskiej edycji międzynarodowego konkursu GIA (Global Innovator Award), który co roku nagradza najlepsze sklepy wnętrzarskie. Sklepy Komfort zatrudniają w Polsce około 1000 pracowników.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz