/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble łazienkowe ORiSTO z certyfikatem PEFC

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2011-12-07


Producent mebli łazienkowych, firma ORiSTO uzyskała certyfikat PEFC. Audyt przeprowadził NEPCon we współpracy z BMG TRADA. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat PEFC o numerze 14502450. Certyfikat jest ważny od 20 października 2011r. do 19 października 2016r.

Nowoczesne zaplecze produkcyjne firmy ORiSTONowoczesne zaplecze produkcyjne firmy ORiSTOFot. ORiSTO

ORiSTO sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Grodziczno jest jednym z liderów rynku produkcji mebli łazienkowych. Zlokalizowana w miejscowości Montowo koło Lubawy firma od wielu lat dostarcza polskim i europejskim klientom wyroby najwyższej jakości. Zarządzana przez dwoje ambitnych, młodych ludzi - Marię i Krzysztofa Ornowskich, pewnie kroczy drogą rozwoju, według ściśle nakreślonego planu. Tradycje stolarskie w rodzinie Krzysztofa Ornowskiego trwają już trzecie pokolenie, a zdobyta od ojca i dziadka wiedza owocuje sukcesami na polu dzisiejszej działalności. Już w 1992 roku podjęto decyzję o ukierunkowaniu na trudną, zaawansowaną technicznie produkcję mebli łazienkowych.

Dzięki współpracy z renomowanymi odbiorcami, marka ORiSTO stała się rozpoznawalnym znakiem branży sanitarnej. Od początku działalności wyróżnikiem produkcji jest wysoka jakość oferowanego wyrobu oraz dbałość o detale. Firma, jako pierwsza w Polsce, zastosowała do produkcji materiały uodpornione na działanie wody, przez co mogła wydłużyć okres gwarancyjny do 3 lat, co stało się swoistym ewenementem i wysoko zawiesiło poprzeczkę konkurencji.

Ciągły rozwój umożliwia jeszcze większą ekspansję przedsiębiorstwa na rynku mebli łazienkowych. W firmie sukcesywnie przybywa powierzchni produkcyjnej i magazynowej, a nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących innowacyjności połączonej z wysoką funkcjonalnością. Produkcja oparta jest w głównej mierze na maszynach numerycznych oraz liniach Homag.

Meble łazienkowe ORiSTO z certyfikatem PEFC (Zdjęcia: 2)

Nowoczesne zaplecze produkcyjne firmy ORiSTOMeble łazienkowe z kolekcji Magnat

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz