DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Internet w szkole

Autor:
Źródło:
Data: 2005-03-22


"Internet w szkole" to nowa publikacja Fundacji Wspomagania Wsi, opracowana przez redakcję portalu Interklasa.pl. To praktyczny poradnik dla nauczycieli, uczniów i rodziców korzystających z komputera z dostępem do Internetu...

Publikacja "Internet w szkole" wraz z załącznikami: "Netykieta", "Emotikony", "Przydatne adresy", "Słowniczek" dostępna jest (w formacie PDF) w portalu www.interklasa.pl oraz na Witrynie Wiejskiej .

Publikacja przeznaczona jest dla nauczycieli, uczniów i rodziców korzystających z komputera z dostępem do Internetu. W formie miniporadnika zostały przedstawione rady, jak mądrze, efektywnie i bezpiecznie korzystać z Internetu. Tekst został podzielony na poszczególne działy tematyczne: komputer w szkole, bezpieczne surfowanie, rozmawiamy przez Internet (w tym: metody komunikacji w sieci, wyjaśnienie pojęcia netykieta, emotikony i skróty), zasoby edukacyjne, szkolne projekty i konkursy internetowe oraz linkownię. W granatowych ramkach zostały umieszczone ważne informacje, natomiast w zielonych - informacje praktyczne. Zebrane tu wiadomości będą pomocne w pracy z komputerem i poszukiwaniu materiałów w Internecie.

Publikacja „Internet w szkole” Fundacji Wspomagania Wsi sfinansowana została ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu eVita - Wieś @ktywna. Broszurę opracował zespół redakcyjny portalu Interklasa.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz