/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowe sklepy sieci Abra we Wrocławiu i Białymstoku

Abra

Autor:
Źródło: Abra
Data: 2011-11-04


W okresie jesiennym sieć sklepów meblowych Abra zyskała dwie nowe placówki handlowe – we Wrocławiu i Białymstoku. W ramach sieci Abra funkcjonuje obecnie 76 sklepów w całej Polsce, w tym dwa sklepy działające w systemie franczyzowym – w Oświęcimiu i Nysie. W grudniu tego roku zostanie również otwarty sklep franczyzowy w Łowiczu, w województwie łódzkim.

Fot. Abra

W województwie dolnośląskim Abra jest obecna już od wielu lat. Nowy wrocławski sklep Abry został uruchomiony 15 października w Centrum Handlowym DOMAR. Salon Abry mieści się na drugim piętrze, a jego powierzchnia wynosi 740 m².

Centrum DOMAR skupia wiele sklepów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów dla domu. Obok Abry znajdują się tu również takie sklepy, jak Galeria Światła, Witek's, Farba, Studio Kamienia, Studio Snu, Majster, Arte, Flügger, Bizzarto, Jafra czy Livingroom by Mebelplast. Dzięki temu klienci mają naprawdę szeroki wybór i dostęp do artykułów w różnych przedziałach cenowych.

Nowy sklep w Centrum DOMAR zastąpi dotychczasową placówkę Abry we Wrocławiu – w Centrum Handlowym Borek, która przestanie działać 31 października br.

Natomiast nowy sklep Abry w Białymstoku to pierwszy sklep tej sieci w województwie podlaskim. Otwarcie zaplanowano na sobotę, 5 listopada w Centrum Handlowym Fasty. Jest to popularna ulica handlowa, przy której znajduje się wiele sklepów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Lokal będzie zajmować powierzchnię 723 m².

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz