/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zyskaj przewagę – policz, ile zyskujesz - Dlaczego warto inwestować w systemy klasy ERP

Graphcom

Autor: Natalia Roszkowiak
Źródło: Graphcom
Data: 2011-10-21


Czy inwestycja w systemy informatyczne klasy ERP to dobry krok? Ile można zyskać po wdrożeniu systemu? Odpowiedź poznaliśmy podczas Konferencji "Zyskaj przewagę – policz, ile zyskujesz".

Konferencja w ChojęcinieKonferencja w ChojęcinieFot. Graphcom

W ostatnim czasie w Chojęcinie k. Kępna odbyła się konferencja "Zyskaj przewagę – policz, ile zyskujesz" kierowana do firm z branży meblowej. Organizatorem konwentu była firma Graphcom Sp. z o.o. wraz z Europejskim Centrum Doradztwa Finansowego.

Podczas kilkugodzinnego spotkania usłyszeliśmy m.in. dlaczego warto inwestować w systemy klasy EPR i jak uzyskać dofinansowanie na ten cel ze środków Unii Europejskiej. Jak wiemy oczekiwany zwrot inwestycji jest jednym z podstawowych założeń przy podejmowaniu decyzji o wdrożeniu takiego systemu. Graphcom na konkretnych przykładach swoich Klientów (DIG-NET) pokazał profity płynące z implementacji systemu.

Do kluczowych korzyści wdrożenia ERP możemy zaliczyć poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa, zmniejszenie czasochłonności obsługi klienta, prowadzącą do oszczędności rzędu tysięcy roboczogodzin rocznie i uzyskanie oszczędności finansowych liczonych w setkach tysięcy złotych.
- Postanowiliśmy wszystkim uczestnikom konferencji zaproponować darmowy audyt korzyści, którego celem jest wykazanie obszarów w których można zaoszczędzić czas pracowników i uzyskać realne korzyści finansowe. - mówi Tomasz Krause, prezes Graphcom Sp. z o.o.

Sympozjum spotkało się z dużym zainteresowaniem w branży, zarówno wśród dużych jak i małych firm meblowych. 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz