/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy katalog Kolekcji Mebli Klose - 160 stron inspiracji

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2011-10-10


Nowe kolekcje, nowatorskie rozwiązania, intrygujące propozycje aranżacji - najnowszy katalog firmy Klose z ofertą na sezon 2011/2011 jest już dostępny.

Katalog Kolekcji Mebli KloseKatalog Kolekcji Mebli Klose

Nowy katalog firmy Klose to coś więcej niż tylko przewodnik po aktualnej ofercie... to źródło inspiracji do kreowania oryginalnych i pięknych wnętrz. Każda z przedstawianych kolekcji zaprezentowana została w aranżacjach, które mogą natchnąć nas podczas urządzania własnego domu lub mieszkania. Na ponad 160 stronach znalazły się zarówno premierowe programy, najnowsze propozycje rozwiązań do jadalni, salonu, gabinetu czy sypialni, jak i przydatne wskazówki mogące służyć pomocą przy wyborze mebli i aranżacji mieszkania. Dzięki prezentowanym pomysłom, urządzimy wnętrze dopasowane do naszych potrzeb i indywidualnego stylu.

Katalog został zaprojektowany w sposób niezwykle przejrzysty, tak by ułatwić czytelnikowi szybkie znalezienie interesujących go informacji. Prezentowaną ofertę podzielono na spójne tematycznie bloki - programy nowoczesne i klasyczne, blok trzeci to wybrane zestawy stołów rozkładanych i krzeseł. Elegancja i doskonałe walory użytkowe sprawiają, że komplety te odnajdą swoje miejsce nie tylko w jadalni, ale również w kuchni.  Katalog zamykają informacje na temat, stworzonego z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, programu „Meble Inspirowane Zdrowiem”.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz