/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych: Aukcja prywatyzacyjna

MSP

Autor: oprac. dja
Źródło: MSP
Data: 2011-09-21


Ministerstwo Skarbu Państwa po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w aukcji w sprawie zbycia udziałów spółki Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych Sp. z o.o.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych w Czarnej WodzieOśrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych w Czarnej WodzieFot. MSP

Zgłoszenie do wzięcia udziału w aukcji należy składać do dnia 12 października 2011 roku. Aukcja odbędzie się w dniu 17 października 2011 roku.

W pierwszym przetargu na udziały w OBRPPD, jaki ogłoszono w połowie ubiegłego roku, cena za udziały w spółce wynosiła 3,318 mln zł. Na kolejnych przetargach systematycznie cena była obniżana, mimo to nie znaleźli się chętni na ich zakup. Tym razem cenę wywoławczą za 85% kapitału zakładowego spółki MSP ustaliło na poziomie 1,570 mln zł. 

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych w Czarnej Wodzie w 2010r. uzyskał przychody w wysokości 1,978 mln zł i uzyskał symboliczny zysk w wysokości 1,2 tys. zł. Spółka zatrudnia 30 osób.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz