/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Przedsiębiorstwo Drzewne Raczek uzyskało certyfikat FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2011-08-29


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Przedsiębiorstwo Drzewne Aleksander Raczek w miejscowości Jeleśnia. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-005555, obowiązujący w okresie od 02.08.2011r. do 01.08.2016r.

Fot. Przedsiębiorstwo Drzewne Raczek

Przedsiębiorstwo Drzewne Aleksander Raczek to zakład wyspecjalizowany w produkcji solidnych mebli z litej sosny i świerku, które mogą być, w zależności od potrzeb odbiorców, lakierowane, bejcowane lub naturalne. W sprzedaży dostępne są między innymi ciekawe komody, stoły, łóżka, szafy i regały, będące praktycznym wyposażeniem każdego wnętrza.

Od 2008r. firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą ekologicznych domów z drewna. W ofercie znaleźć można drewniane domy letnie i całoroczne o konstrukcji szkieletowej, do produkcji których wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. Na życzenie klienta domy mogą być wyposażone w meble z drewna, znajdujące się w ofercie zakładu.
 
Odbiorcami przedsiębiorstwa są znane firmy handlowe niemal wszystkich krajów unijnych. Zakład nawiązuje również współpracę z firmami, zajmującymi się produkcją i projektowaniem domów.

W 2004 roku Przedsiębiorstwo Drzewne Aleksander Raczek uzyskało Certyfikat Systemu Jakości Nr 1204/1/1204 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

- Mając na uwadze rosnące wymagania odbiorców, zdecydowaliśmy się zdobyć także certyfikat FSC, którego rozpoznawalność wśród liderów europejskiego przemysłu meblarskiego jest bardzo wysoka - wyjaśnia Aleksander Raczek, właściciel przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo Drzewne Raczek uzyskało certyfikat FSC (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz