/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Bliżej natury - Kronospan Hausmesse 2011

Kronospan

Autor:
Źródło: Kronospan
Data: 2011-06-28


W dniach 9-10 czerwca w Szczecinku odbyła się II edycja targów Hausmesse zorganizowana przez Kronospan Grupa Polska. W targach pod hasłem „Bliżej natury” zaprezentowały swoją ofertę wszystkie zakłady Kronospan w Polsce oraz Kronospan Italy.

Zaproszenie do udziału w targach skierowane było do klientów z branży meblarskiej oraz podłogowej, a także do architektów i projektantów. Tradycyjnie mogli się oni zapoznać z bogatą ofertą wszystkich zakładów Kronospan w Polsce.

Targi odbyły się w hali o powierzchni 2200 m², którą Kronospan zaadoptował specjalnie na tą okazję. Niespotykana aranżacja łączyła w sobie elementy natury oraz nowoczesnej technologii. Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznych targów całość wystroju nawiązywała do przyrody. Dzięki zastosowaniu naturalnej trawy, kory i drzew, organizatorom udało się oddać bliskość natury.

Na terenie ekspozycji poszczególne zakłady prezentowały wytwarzane przez siebie produkty – płyty meblowe, podłogi, blaty kuchenne oraz innowacyjny sposób dekoracji ścian – System Concreto, imitujący płyty betonowe . Dużym zainteresowaniem zaproszonych gości cieszyło się stoisko Kronospan Italy, na którym przedstawiona została po raz pierwszy kolekcja płyt meblowych, wykończonych unikalnymi strukturami powierzchni, do złudzenia przypominającymi naturalne forniry.

Swoją premierę miała także najnowsza kolekcja podłóg Krono Original – Parquet Design, wyróżniająca się nietypowym formatem oraz pięknymi dekorami wykończonymi strukturą 3D.

Odwiedzający mieli także okazję zwiedzić wydziały produkcyjne zakładu Kronospan Szczecinek oraz kibicować w organizowanym po raz pierwszy turnieju tenisa ziemnego – Krono Open Memoriał im. Romana Jańczaka, w którym udział brali zaproszeni goście oraz pracownicy Kronospan.

Bliżej natury - Kronospan Hausmesse 2011 (Zdjęcia: 7) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz