/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Spotkanie przedsiębiorców branży drzewnej z Dolnośląskim Urzędem Marszałkowskim

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor: Bogdan Czemko
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2011-08-12


PIGPD zaprasza przedsiębiorców z Dolnego Śląska na spotkanie organizowane przez Departament Rozwoju Regionalnego Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej. Spotkanie poświęcone będzie trudnej sytuacji przemysłu drzewnego w tym regionie.

Ratusz w Bystrzycy KłodzkiejRatusz w Bystrzycy KłodzkiejFot. Pudelek, CC

Szanowni Państwo,
Członkowie Izby


W dniu 17 sierpnia, w budynku Ratusza w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się spotkanie przedsiębiorców związanych z przemysłem drzewnym na Dolnym Śląsku, organizowane przez Departament Rozwoju Regionalnego Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego. Lokalnie gospodarzem będzie Burmistrz Miasta Bystrzyca.

Jest to kontynuacja działań rozpoczętych wystąpieniem przedstawiciela PIGPD, w imieniu i na prośbę dolnośląskich przedsiębiorców, podczas spotkania Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w Urzędzie Wojewódzkim w dn. 28 czerwca br.

Urząd Marszałkowski  chce „z pierwszej ręki” poznać i potwierdzić problemy z zaopatrzeniem w drewno (i ew. inne ) stanowiące przeszkodę w rozwoju przemysłu drzewnego na Dolnym Śląsku, gdzie jak wiadomo, jest on w wielu regionach ważnym pracodawcą. Spotkanie to – biorąc pod uwagę m. in. zbliżające się wybory – ma szansę spowodować skuteczną interwencję Urzędu Marszałkowskiego przyśpieszającą konkretne zmiany zasad sprzedaży drewna, oraz daje szansę zgłoszenia indywidualnych problemów związanych z zaopatrzeniem w surowiec zakładów na tym terenie.

Uważam, że obecność na tym spotkaniu wszystkich Członków Izby z tego terenu lub innych bliskich okolic jest wręcz niezbędna, bo nasze problemy będą załatwione tylko wówczas, gdy będzie o nich głośno. Muszą o nich wiedzieć i walczyć o ich rozwiązanie również władze wojewódzkie.

Proszę więc wszystkich o jak najliczniejsze przybycie.

Ponieważ planowane jest rozesłanie każdemu z zainteresowanych osobnego zaproszenia wraz ze szczegółami organizacyjnymi, proszę o wstępne zgłoszenie Waszej obecności do Biura Izby, zwrotnym e-mailem na adres  pigpd@drewno.pl, lub faxem na nr 61-849 24 68.

Można w tym celu  po prostu napisać „potwierdzam przyjazd do Bystrzycy Kłodzkiej w dn. 17.08.2011” , podając firmę i nazwisko.

Liczę na odwrotną odpowiedź.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich – mile widziani będą również przedstawiciele firm nie należących jeszcze do PIGPD. Prosimy więc tą informację rozpowszechnić pośród Waszych kolegów i sąsiadów.

Bogdan Czemko
Dyrektor Biura Izby


UWAGA:
Spotkanie odbędzie się w budynku ratusza Bystrzycy Kłodzkiej w dn. 17 sierpnia (środa) o godz. 11.00.

Uwaga techniczna: rynek w Bystrzycy, gdzie znajduje się Ratusz, jest rozkopany z powodu prac rewitalizacyjnych. Samochody należy zostawić wcześniej i dojść do ratusza pieszo.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz