/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Konferencja: DREWNO KONSTRUKCYJNE – PRODUKT PRZYSZŁOŚCI

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor: opr. dja
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2011-08-06


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego inauguruje nowy cykl konferencji pod hasłem "EFEKTYWNY TARTAK". W ramach tych konferencji PIGPD chce wskazywać, podpowiadać i oceniać wiele różnych dróg prowadzących do wzrostu efektywności polskich zakładów drzewnych.

Fot. Drewno.pl

Słowo "tartak" jest tu skrótem myślowym – organizatorom chodzi o cały wachlarz producentów pracujących z drewnem, z których większość zaczyna od przetarcia drewna okrągłego. Każdy z nich szuka dziś rozwiązań, które w dobie ogólnoeuropejskiego kryzysu gospodarczego, drogiego i deficytowego surowca, pozwolą pracować efektywniej, obniżyć koszty, zwiększyć wartość wyrobów, znaleźć swoją niszę rynkową.

Do tych celów prowadzi wiele dróg, z których część na pewno poruszona zostanie podczas kolejnych konferencji.

Cykl spotkań rozpocznie się od przedstawienia możliwości opłacalnej produkcji wyrobów dla budownictwa, które było, jest i pewnie zawsze będzie głównym odbiorcą produktów z drewna. Podczas konferencji zaprezentowane zostanie kilka z nich - zdaniem organizatorów najbardziej rozwojowych.

Podczas konferencji "EFEKTYWNY TARTAK: DREWNO KONSTRUKCYJNE – PRODUKT PRZYSZŁOŚCI" omówione zostaną warunki, jakie spełniać muszą produkty dla budownictwa i materiał z którego powstają. Prelegenci przedstawią zasady i możliwości oceny drewna od strony jego wytrzymałości – podstawowej sprawy istotnej zarówno dla producentów konstrukcji, jak i dostawców materiałów służących do ich budowy.

Konferencja "DREWNO KONSTRUKCYJNE – PRODUKT PRZYSZŁOŚCI" odbędzie się w dniu 16 września br. w Puszczykowie k/Poznania.
 
Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej:
Program konferencji »
Formularz zgłoszeniowy »

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA