/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Centrum Technologii Drewna i Mebli w Elblągu otrzyma nowoczesne wyposażenie

Autor:
Źródło: Urząd Miejski w Elblągu
Data: 2011-07-20


13. lipca w Urzędzie Miejskim w Elblągu zawarto umowę na "Wyposażenie Centrum Technologii Drewna i Mebli", które będzie jednym ze specjalistycznych laboratoriów funkcjonujących w Centrum Logistycznym na Modrzewinie.

Tomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga oraz Władysław Stachowicz Prezes Zarządu CNS Solutions podpisują umowęTomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga oraz Władysław Stachowicz Prezes Zarządu CNS Solutions podpisują umowęFot. Urząd Miejski w Elblągu

Umowę podpisali Tomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga oraz Władysław Stachowicz – Prezes Zarządu firmy CNS Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która będzie wykonawcą dostaw.

Firma CNS Solutions Sp. z o.o. dostarczy specjalistyczne urządzenia do prowadzenia testów wytrzymałości materiałów oraz wysokiej klasy oprogramowanie do projektowania i konstrukcji mebli. W ramach umowy firma dostarczy również sprzęt komputerowy i multimedialny, a także urządzenia i meble biurowe, które wyposażą pomieszczenia przyszłego Centrum Technologii Drewna i Mebli.

Ponadto firma zamontuje i uruchomi wszystkie zamówione elementy oraz przeszkoli personel Centrum w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu.

- Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Centrum stanie się miejscem tworzenia ciekawych projektów meblarskiego wzornictwa – dodał Tomasz Lewandowski wiceprezydent Elbląga.

Zakup sprzętu jest możliwy dzięki realizacji projektu "Wyposażenie laboratoriów Centrum Logistycznego w specjalistyczny sprzęt – dla wzrostu konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw" dofinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013; Priorytet I : Nowoczesna gospodarka; Działanie I.3. Wspieranie innowacji.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA