/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Waterjet za jedną trzecią ceny - wyjątkowa oferta TECHJET

Techjet

Autor:
Źródło: Techjet
Data: 2011-07-20


Środków unijnych przeznaczonych na dotacje jest coraz mniej. W wielu województwach te środki już się skończyły. Jeżeli jeszcze nie skorzystaliśmy z wyjątkowej szansy, jaką otrzymali polscy przedsiębiorcy po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, najwyższy czas to zrobić.

Fot. Techjet

Na szczęście w niektórych województwach (na przykład w województwie łódzkim) konkursy jeszcze są prowadzone. Jest jeszcze czas, by skorzystać z dofinansowania w ramach projektów ogólnopolskich takich, jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.

TECHJET dystrybutor innowacyjnych maszyn do cięcia wodą - oferuje swoim klientom wyjątkową szansę skorzystania z kurczących się dotacji UE. Dla firm, które chcą wzbogacić swój park maszynowy lub usprawnić proces produkcji ta propozycja może okazać się idealnym rozwiązaniem. Trzeba się jednak spieszyć.

Przyznany niedawno certyfikat o innowacyjności maszyn do cięcia wodą TECHJET pozwala na uzyskanie zwiększonej ilości punktów podczas rozpatrywania wniosku o dotacje. Certyfikat stwierdza, że wspomniane maszyny są innowacyjne na skalę światową i nie są stosowane dłużej niż rok. Co to oznacza dla firm starających się o dotacje?

Składając wniosek o dofinansowanie musimy pamiętać, że będzie on dokładnie rozpatrywany i oceniany przez odpowiednią komisję. Aby uzyskać jak najwięcej punktów, inwestycja musi spełniać pewne warunki. Przede wszystkim musi ona zwiększać konkurencyjność firmy lub usprawniać realizowane w niej procesy. Po drugie, kluczowe znaczenie przy ocenie wniosku ma poziom samej innowacji.

Przygotowanie wniosku tak, żeby spełniał wymagania UE i maksymalizował nasze szanse to niezwykle ważny krok na drodze ku uzyskaniu dotacji, dlatego TECHJET współpracuje z doświadczonymi firmami, które załatwią za nas formalności. W zależności od lokalizacji i wielkości firmy udaje się uzyskać dofinansowanie od 50% do 70% wartości maszyny.

Chętnie pomagamy naszym klientom zdobyć dotacje z funduszy unijnych. Uzyskany certyfikat to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości i innowacyjności naszych maszyn mówi Adam Cegielski, specjalista do spraw doboru sprzętu i współwłaściciel firmy TECHJET. Jednocześnie certyfikat ten bardzo ułatwia zdobycie dotacji na zakup przecinarki wodnej. Trzeba jednak działać szybko, bo w tym roku funduszy jest znacznie mniej.

Aby zmaksymalizować szanse na przyznanie dotacji z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, powinniśmy przedstawić dokumenty zapewniające, że planowana przez nas inwestycja rzeczywiście prezentuje wysoki poziom innowacji. W przypadku maszyn powinien to być odpowiedni certyfikat. Najlepiej oceniane są rozwiązania, które nie są stosowane na rynku dłużej niż rok i są uznane przez odpowiednią jednostkę naukowo-badawczą za innowacyjne na skalę światową.

Wszystkie te warunki spełniają maszyny sprzedawane przez firmę TECHJET. Zakup takiej maszyny to doskonały sposób na rozwój i usprawnienie prowadzonej przez nas firmy. Warto jednak pospieszyć się z tą inwestycją i wykorzystać na jej zakup fundusze unijne. Dzięki nim możemy kupić maszynę inwestując w nią jedną trzecią jej rynkowej ceny!


***

Malborska firma Techjet jest dostawcą systemów do precyzyjnego cięcia wodą. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, Techjet popularyzuje technologię waterjet w Polsce. Firma oferuje profesjonalny serwis, szkolenia dla właścicieli maszyn i doradztwo w zakresie wyboru i użytkowania tego sprzętu.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz