/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowy dyrektor RDLP we Wrocławiu

Lasy Państwowe

Autor: Krzysztof Trębski
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2011-07-14


We wtorek 12 lipca 2011r. dyrektor generalny Lasów Państwowych Marian Pigan powołał na stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu Jerzego Łokietkę, dotychczasowego naczelnika Wydziału Infrastruktury Leśnej w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.

Jerzy Łokietko pochodzi z Wrocławia, ma 48 lat. Ukończył Wydział Filozoficzno-Historyczny na Uniwersytecie Wrocławskim, podyplomowe studia administracji publicznej i samorządu terytorialnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studia leśne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W Lasach Państwowych pracuje od 1993r. Powołanie jest wynikiem rekomendacji udzielonej przez komisję, która przeprowadziła konkurs na stanowisko dyrektora RDLP we Wrocławiu i oceniła biorących w nim udział kandydatów.

Dyrektor generalny Marian Pigan przedstawił nowego dyrektora podczas narady dolnośląskich nadleśniczych. Jednocześnie serdecznie podziękował pełniącemu obowiązki dyrektora RDLP we Wrocławiu Edwardowi Podczaszyńskiemu za kierowanie dyrekcją przez ostatni rok. Poinformował również uczestników narady o bieżącej sytuacji Lasów Państwowych i wrocławskiej dyrekcji oraz planach na najbliższą przyszłość.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA