/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Niemcy mają wyłączność na czechowickie zapałki

MSP

Autor: dja
Źródło: MSP
Data: 2011-07-06


5 lipca 2011 r. Minister Skarbu Państwa podjął decyzję o przyznaniu PCC SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy) wyłączności negocjacyjnej w procesie prywatyzacji spółki Fabryka Zapałek „Czechowice” S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach.

W Polsce niemiecka spółka reprezentowana jest przez PCC Consumer Products Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyłączność negocjacyjna ustalona została do dnia 22 lipca 2011r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Naród-Polacy

Gdzie my jesteśmy ? nam się należy wszystko,my wypracowaliśmy to co mamy w naszym kraju.Dla czego tego zakładu i wielu innych nie kupił polak ?
To pytania na które dosyć łatwo znaleźć odpowiedź.
My nie jesteśmy narodem tylko indywidualistami którzy za wszelką cenę chcą mieć wszystko a nic do tego nie dając { w większości} z drugiej strony gdyby nie było zagranicznych inwestycji i kapitału z UE bylibyśmy w miejscu w jakim byliśmy w roku 1989 a może w gorszym.Z innej strony Niemcy kupując ten zakład zapewnią pracę a kto wie jak by było gdyby nie kupili.Polacy szukają interesów gdzie kupić za prawie darmo a sprzedać z wielokrotnym zyskiem lub działać w szarej strefie,to w większości polska specjalność niestety.

Adam [101]Odpowiedz na ten komentarz2011-07-07 12:25:34

Zgłoś nadużycie

Żal d... ściska

Szkoda, wielka szkoda, ale czy jest jeszcze jakaś firma naprawdę polska w tym całym bagnie. Jak coś się świetnie rozwija i prosperuje to od razu ktoś z zagranicy przejmuje. Ale to chciwość Polaka - byle sprzedać jak już cos warte.

Krasnoludek [14]Odpowiedz na ten komentarz2011-07-12 13:57:32

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA