/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Barlinek S.A. wspiera Komitet Ochrony Praw Dziecka

Barlinek

Autor:
Źródło: Barlinek
Data: 2011-07-05


Barlinek S.A., producent m.in. Deski YOUNG – pierwszej na rynku kolekcji drewnianych podłóg dla dzieci, ufundował podłogę do nowej siedziby Komitetu Ochrony Praw Dziecka. 220 m2 doskonałej jakości deski barlineckiej już zostało dostarczone do siedziby organizacji, gdzie obecnie trwają prace remontowe.

„Barlinek jest firmą odpowiedzialną społecznie. Staramy się przeznaczać część zysków na rzecz wspierania obszarów, w których działamy. – mówi Dorota Karbowska, Marketing Manager Barlinek S.A. – I tak do tej pory angażowaliśmy się przede wszystkim w działania proekologiczne (m.in. wprowadzając „Zasadę 1 za 1” - za jedną sprzedaną paczkę deski barlineckiej współfinansujemy zasadzenie jednego drzewa). Obecnie, w związku wprowadzeniem na rynek Deski YOUNG – pierwszej drewnianej podłogi stworzonej z myślą o dzieciach, postanowiliśmy dodatkowo zrobić coś właśnie dla najmłodszych. Stąd decyzja o wsparciu Komitetu Ochrony Praw Dziecka”.

Komitet Ochrony Praw Dziecka zajmuje się m.in. kompleksową pomocą psychologiczną, prawną i pedagogiczną na rzecz dzieci i ich opiekunów, upowszechnianiem znajomości praw dziecka, organizowaniem kampanii społecznych i ogólnopolskich projektów edukacyjnych, a także propagowaniem idei produktów i miejsc przyjaznych dzieciom.

„Nowa siedziba pomoże nam zintegrować działania, zapewnić jeszcze lepszą opiekę naszym podopiecznym, rozpocząć działania kolejnych grup terapeutycznych – mówi Magdalena Stachowiak, Członek Zarządu Krajowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka i szef zespołu Projektów i PR – Dlatego jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie Barlinek za ten dar, a przede wszystkim za tak szybką i życzliwą decyzję. Pozwoliło nam to zaoszczędzone środki finansowe przeznaczyć na jeszcze skuteczniejszą pomoc dzieciom i ich rodzinom. Cieszę się, że możemy współpracować z firmą o uznanej marce, dla której liczą się wartości CSRu”.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA