/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Inter IKEA Centre Group Poland laureatem konkursu Budowa Roku 2010

IKEA

Autor:
Źródło: IKEA
Data: 2011-07-01


Inter IKEA Centre Group Poland odebrała właśnie nagrodę I stopnia w konkursie Budowa Roku 2010. Firma została uhonorowana „Oscarem Budownictwa” za projekt Centrum Handlowe Port Łódź.

Centrum Handlowe Port Łódź.Centrum Handlowe Port Łódź.Fot. IKEA

Inter IKEA Centre Group Poland otrzymała nagrodę w najważniejszym konkursie branży budowlanej w Polsce - Budowa Roku 2010 - organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Najwyższe wyróżnienie zwane „Oscarem Budownictwa” zostało przyznane firmie w kategorii Budownictwo Przemysłowo- Handlowe za inwestycję Centrum Handlowe Port Łódź, która została oddana do użytku w marcu zeszłego roku.

Realizacja projektu zajęła zaledwie 16 miesięcy. Biorąc pod uwagę srogą zimę oraz znaczną wielkość centrum, było to wielkie wyzwanie. Centrum charakteryzuje się przestronnością i przejrzystością oraz wysoką jakością wykończcenia. Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest odkryte Patio, które stanowi centralną część centrum.

Twórcy Portu Łódź dołożyli starań, aby w pełni przystosować obiekt do potrzeb rodzin z dziećmi i przez to zapewnić klientom maksymalny komfort podczas zakupów. Na terenie centrum znajduje się bogato wyposażona bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie rodzice mogą bezpłatnie pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry. Ponadto,  obiekt jest wyposażony w zewnętrzny plac zabaw na Patio oraz aż pięć wewnętrznych placów zabaw zlokalizowanych w pasażach handlowych, trzy pokoje dla rodzica z dzieckiem, gdzie można nakarmić i przewinąć maluchy oraz pokój pierwszej pomocy.

Budowa Roku 2010 to już XXI edycja prestiżowego konkursu, którego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające sie wyniki realizacyjne. Konkurs służy promocji inwestorów i wykonawców. Można do niego zgłaszać nowe, odbudowane bądź przebudowane obiekty budowlane oraz procesy inwestycyjne ze wszystkich rodzajów budownictwa.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz